Emma Chamberlain - kim jest buntowniczka z social mediów

Emma Chamberlain – co mówi Wam to imię i nazwisko? Jeśli niewiele, możecie być pewni, że jesteście boomersami! Emma Chamberlain to amerykańska YouTuberka i jedna z najbardziej gorących gwiazd social mediów, która na samym Instagramie gromadzi obecnie ponad 16 mln użytkowników. Skąd taki wynik?

Reklama

Emma Chamberlain od samego początku swojego istnienia na Instagramie postawiła na łamanie stereotypów, czarny humor i dekadenckość. Z biegiem miesięcy, a następnie lat, swój niepowtarzalny styl i buntowniczą naturę zamieniła w wielki internetowy biznes, stając się jedną z najciekawszych młodych przedsiębiorczyń na arenie międzynarodowej.

Emma Chamberlain została gwiazdą Lancome 

Teraz Emma Chamberlain robi kolejny krok na imponującej ścieżce swojej kariery. Właśnie została ambasadorką marki Lancome, która doceniła jej świeżość i energię, a także (jakżeby inaczej)… zasięgi!

- Z dumą witam Emmę w rodzinie Lancôme. Oprócz tego, że osiągnęła tak wiele w tak młodym wieku, Emma jest uwielbiana przez całe pokolenie za poglądy, które podziela. Możemy tylko docenić jej humor i autentyczny ton używany do omawiania znaczących tematów – komentowała podpisanie kontraktu Françoise Lehmann, prezeska Lancôme International.

Emma Chamberlain x Lancome / materiały prasowe Emma Chamberlain x Lancome / materiały prasowe

Jej nominacja oznacza zupełnie nowy rozdział w rozwoju Lancôme. Jest wyraźnym sygnałem, że francuska marka pragnie dotrzeć do pokolenia Z, bo to właśnie dla niego Emma Chamberlain jest prawdziwą ikoną. Cenią ją za autentyczność, niefiltrowany styl życia i rewolucyjne podejście do social mediów.

- Zawsze miałam własne pojęcie piękna i nie prezentowałam się w branży kosmetycznej ze względu na dwoistość, którą pokazuję, łącząc komfort z byciem ładnie skomponowanym. Dlatego też, kiedy Lancôme zgłosiło się do mnie, poczułem się zaszczycona i podekscytowana, że marka zrozumiała i doceniła to, kim jestem – skomentowała Emma Chamberlain, zapowiadając współpracę z marką Lancome.

Emma Chamberlain nową twarzą Lancome / materiały prasowe Emma Chamberlain nową twarzą Lancome / materiały prasowe

Na pierwszych zdjęciach Emmy Chamberlain dla Lancome gwiazda prezentuje się w kilku makijażach. Na jednym ze zdjęć pozuje w białej, seksownie rozpiętej koszuli i z czerwoną pomadką na ustach, na drugim jej makijaż jest bardziej dziewczęcy, rozświetlony, oparty na różach i brzoskwiniach. Jeszcze na innym zdjęciu Emma Chamberlain prezentuje drapieżne smokey eyes. Niezależnie od tego, która wersja Emmy Chamberlain podoba się nam najbardziej, jedno jest pewne: cała sesja to pochwała nowoczesnej kobiecości, młodości i niezależności, siły i energii.