Emily Ratajkowski to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd w social mediach, uosabiająca siłę współczesnych kobiet. Zdecydowanie można nazwać ją ‘’It girl’’, która poza aktorstwem i modelingiem, zajmuje się działaniem na rzecz praw kobiet i samoakceptacji.

Reklama

EmRata jest autorką zbioru esejów ‘’Moje ciało’’, które opowiadają o roli kobiecego ciała we współczesnej, uprzedmiotawiającej i szowinistycznej popkulturze.

Teraz ta niezwykła kobieta nawiązała współpracę z marką Jenny Fairy,  prezentując najsilniejsze trendy nadchodzącego wiosennego sezonu.

Emily Ratajkowski twarzą marki Jenny Fairy / materiały prasowe CCC Emily Ratajkowski twarzą marki Jenny Fairy / materiały prasowe CCC

Emily Ratajkowski w nowej kampanii reklamowej CCC – trendy z lat 60. powracają!

Emily Ratajkowski w nowej kampanii Jenny Fairy, marki dostępnej w sieci sklepów CCC, prezentuje nadchodzące trendy rodem z lat 60. XX wieku. EmRata jako osoba o niezwykłym wyczuciu stylu – co potwierdza liczba 30 mln obserwujących na Instagramie – za pomocą nowej współpracy zabiera nas w modową podróż, pokazując monochromatyczne, pastelowe zestawy, niezwykle modne w latach 60. podkolanówki oraz baleriny.

Emily Ratajkowski w kampanii Jenny Fairy Wiosna 2023 / materiały prasowe Emily Ratajkowski w kampanii Jenny Fairy Wiosna 2023 / materiały prasowe

 

Najmodniejsze buty na wiosnę 2023 - Emily Ratajkowski i Jenny Fairy

Jakie buty będą królować na ulicach wiosną 2023? Emily Ratajkowski oraz marka Jenny Fairy proponują powrót do lat 60-tych XX wieku!

Co za tym idzie, po latach przerwy, do łask znowu powrócą baleriny. Marka Jenny Fairy proponuje je m.in. w formie dziewczęcego modelu Mery Jane oraz w stylowej formie z klamrą i odkrytą piętą.

Tej wiosny nie zabraknie jednak też trendów dla fanek luźnego, sportowego stylu. W tym sezonie szczególnie modne będą klasyczne białe platformy czy sneakersy w stylu „ugly shoes”.

Emily Ratajkowski twarzą marki Jenny Fairy / materiały prasowe CCC Emily Ratajkowski twarzą marki Jenny Fairy / materiały prasowe CCC

 

Moda w stylu lat 60. – jak dopełnić stylizację?

Pamiętaj jednak, że stylizacja to nie tylko buty i dodatki. Aby wczuć się w klimat lat 60-tych, pamiętaj o jasnych, pastelowych ubraniach czy perłowych akcentach np. w postaci syrenkowego manicure'u. Doskonałym uzupełnieniem outfitu w stylu lat 60-tych będą również pofalowane włosy. Inspiracji szukaj właśnie na najnowszych zdjęciach reklamowych Jenny Fairy. 

Za wiosenną kampanię CCC dla marki Jenny Fairy odpowiada modowy duet The Morelli Brothers. Stacjonujący w Los Angeles Luka I Alessandro mają na koncie kampanię i okładki z takimi gwiazdami jak: Kendall Jenner, Hailey Bieber, Paris Hilton czy Gwen Stefani.

Emily Ratajkowski w kampanii Jenny Fairy Wiosna 2023 / materiały prasowe Emily Ratajkowski w kampanii Jenny Fairy Wiosna 2023 / materiały prasowe