Klub modowy Zalando Lounge 

Zalando Lounge to ekskluzywny klub zakupowy, ale i źródło inspiracji, w którym klienci mogą zarówno odkrywać nowe marki, jak i wynajdywać luksusowe brandy, które już znają, w bardzo atrakcyjnych cenach. Od ponadczasowych klasyków aż po dodatki w najgorętszych trendach sezonu – każda fanka i fan mody znajdą tu coś dla siebie. Ceny są bardzo atrakcyjne, bo nawet do 75 proc. niższe.

Reklama

Teraz ekskluzywny klub zakupowy Zalando Lounge rozpoczyna kampanię pod hasłem „Explore mode ON”. Zachęca ona do odkrywania okazji modowych, a inspiracją do jego powstania był świat gier komputerowych.

Zalando, gra komputerowa i generacja Z 

Kampanii towarzyszy inspirowany światem gamingu film, którego bohaterka za pośrednictwem Zalando Lounge przenosi się w futurystyczny świat cyfrowej rzeczywistości. Dzięki dostępnej w klubie modzie wciela się ona w postaci o różnych stylach – od sportowego looku athleisure po casualową stylizację łączącą wieczorową sukienkę-halkę z wojskową bomberką – aby uwolnić swojego ukochanego.

Kampania wystartowała jednocześnie we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Szwecji, Danii oraz Finlandii i spotkała się ze sporym zainteresowaniem.

Kampania inspirowana światem gamingu to ukłon w stronę generacji Z, która jest coraz ciekawszym „kąskiem” dla całej branży modowej. 

Co ciekawe, Zalando w Polsce rozwija się bardzo dobrze. Jak wynika z danych Pulsu Biznesu, Polacy na Zalando wydają najwięcej tuż po Niemcach. Sprzedaż na niej przekroczyła w 2020 r. 1 mld EUR.