Daria Zawiałow pierwszą polską ambasadorką YSL Beauty w Polsce

Daria Zawiałow, utalentowana artystka młodego pokolenia, właśnie została pierwszą polską ambasadorką Yves Saint Laurent Beauty w Polsce. Tym samym wielokrotna zwyciężczyni Fryderyków dołączyła do elitarnego grona ambasadorów marki na całym świecie – tuż obok Zoe Kravitz i Duy Lipy.

Reklama

- Jej osobowość doskonale oddaje ducha YSL, dlatego z radością witamy ją w globalnej rodzinie YSL BEAUTÉ — wskazuje Krzysztof Bożek, Brand Business Director YSL Beauté Polska.

Dla YSL Beauty wybór był oczywisty. Piosenkarka, autorka tekstów i wizjonerka jest w czołówce artystów muzycznych w kraju nad Wisłą. To ikona stylu, która inspiruje młode pokolenia – także w zakresie wizerunku.

- Yves Saint Laurent Beauté śmiało przełamuje schematy, stając się najbardziej buntowniczą i odważną marką beauty w Polsce. Współczesny konsument szuka autentyczności i bliskości, a marka YSL wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Współpraca z Darią Zawiałow jest olbrzymim krokiem w budowaniu relewantności marki – dodaje Krzysztof Bożek.

A co o samej współpracy mówi młoda gwiazda estrady?

- Nie wierzę, że to piszę. Zostałam pierwszą polską ambasadorką marki YSL Beauty. Na świecie jest 23 ambasadorów – w tym od dziś ja! Lucky 22. Moi najbliżsi wiedzieli, że współpraca z YVes Saint Laurent była moim marzeniem od lat, dlatego, że wyjątkowo utożsamiam się z tą marką – ze stylem, wizją, estetyką. Niemniej o ambasadorstwie nawet nie śniłam. YSL – tak bardzo cieszę się na tę przygodę z Wami! – komentuje na swoim koncie na Instagramie artystka.

YSL wesprze Darię Zawiałow w promocji nowej płyty

Rozpoczęcie współpracy niemal zbiega się w czasie z promocją nowej płyty Darii, która ma ukazać się w październiku 2023 roku. Jej pierwszy singiel "Fifi Hollywood" poznaliśmy w maju tego roku.

Jak wskazała artystka w rozmowie dla Gazety Wyborczej, YSL zamierza wspierać ją w działaniach promocyjnych albumu poprzez obecność na imprezach będących częścią działań marketingowych. Dodała też, że na jesień przewidziano duże wydarzenie, którego szczegółów nie może jeszcze ujawnić.

Daria Zawiałow wyróżnia się wyjątkowym stylem, pasją, indywidualnością i buntem. Najlepiej przekonać się o tym podczas koncertów artystki. Kto nie miał okazji załapać się na Męskie Granie 2023, może jeszcze posłuchać zwyciężczyni „Szansy na Sukces” 14-16 września 2023 roku w Łodzi podczas „Great September” i 2 grudnia 2023 roku na Hali COS w Warszawie.