Cate Blanchett nową twarzą Louis Vuitton 

Cate Blanchett, która w ostatnich latach współpracowała głównie z Giorgio Armanim, właśnie otworzyła nowy rozdział w swojej reklamowej karierze. Australijska aktorka została nową ambasadorką francuskiego domu mody Louis Vuitton.

Reklama

- Jestem ekstremalnie podekscytowana możliwością współpracy z Louis Vuitton – skomentowała Cate Blanchett. – Noszenie klejnotów zaprojektowanych przez Francescę Amfitheatrof to wyjtkowa przyjemności, a Nicolas Ghesquiere to postać, która zawsze mnie inspirowała – dodała gwiazda.

Cate Blanchett pojawiła się właśnie w serii portretów zrealizowanych przez fotografa Sølve Sundsbø. Kampania „Spirit” ma przedstawiać pięć tematów związanych z duchem – „Wolność”, „Fantazję”, „Wdzięk”, „Promieniowanie” i „Przeznaczenie”. Na każdym zdjęciu Cate Blanchett ubrana w klasyczną i elegancką czerń prezentuje najpiękniejsze klejnoty Louis Vuitton. Musimy przyznać, że australijska ikona kina prezentuje się na tych portretach doskonale!

- Jest jedyna w swoim rodzaju – powiedział dla prezes i dyrektor generalny Louis Vuitton, Michael Burke, komentując nowy kontrakt gwiazdorski. – Cate Blanchett wykracza poza czas, kulturę, trendy. Wiele rzeczy się zmieniło, a ona wciąż jest. Jej siła przetrwania nie opiera się tylko na wyglądzie… Jej siła przetrwania to jej charakter, to, jak się angażuje, jej człowieczeństwo, jej inteligencja, sposób, w jaki odnosi się do ludzi – dodał Michael Burke.

Cenne kamienie szlachetne w biżuterii Louis Vuitton 

Gwiazdą pierwszej biżuteryjnej kolekcji z udziałem Cate Blanchett (oprócz samej aktorki) są kamienie szlachetne pochodzące z takich krajów, jak Kolumbia i Sri Lanka. W naszyjniku „Przeznaczenia” mieni się 10,28-karatowy rubin, a w biżuterii „Wolność” idealnie prezentują się 8,90-karatowy szmaragd, 18,09-karatowy szafir oraz 2,50-karatowy diament oszlifowany w kształcie kwiatu z logo Louis Vuitton.