Antyczne monety w biżuterii Bulgari 

Legendarna marka Bulgari postanowiła uczcić 50. rocznicę obecności na amerykańskim rynku biżuteryjnym nietypową kolekcją. Jubileuszowa linia zainspirowana została wizją Nicoli Bulgariego, który chciał wyjść poza schemat i tym samym odcisnąć piętno w historii. Tak oto powstała legendarna linia Monete, która od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów Bulgari. 

Reklama

Kluczowymi elementami najnowszej jubileuszowej kolekcji Moneterzymskie monety pochodzące z 222 roku. Dodatkowo złoty jubileusz Bulgari determinuje materiał, z którego powstać mogła kolekcja. Żółte złoto zdominowało poszczególne elementy linii Monete, okalając każdą z rzymskich monet szczerym blaskiem współczesnej biżuterii. 

Srebrne artefakty skontrastowano z wysoko polerowanym 18-karatowym złotem, tworząc niecodzienny kontrast. W naszyjnikach, pierścionkach i bransoletkach połączono wiekową przeszłość z teraźniejszością, tworząc wyjątkowe arcydzieła sztuki jubilerskiej.

Bulgari Monete / materiały prasowe Bulgari Monete / materiały prasowe

Bvlgari wraca do "La Dolce Vita"

Cześć z nich powstała z myślą o wytrawnych kolekcjonerach, ale w Monete Bvlgari znajdziemy również projekty, które z powodzeniem możemy nosić w codziennych zestawach. Kolekcja codzienna to broszka z żółtego złota, złoty pierścionek z klapką oraz złoty naszyjnik z wisiorkiem.

Warto dodać, że pierwsza linia Monete powstała we włoskiej epoce „La Dolce Vita” i była noszona m.in. przez Elizabeth Taylor czy Cher. Dziś legendarna kolekcja Bulgari powraca w nowej odsłonie, odpowiadając na potrzeby współczesnych klientów.

Bulgari Monete / materiały prasowe Bulgari Monete / materiały prasowe

Jubileuszowa kolekcja marki dostępna jest na stronie bulgari.com oraz w nowojorskim butiku Bvlgari.