Prada na święta Bożego Narodzenia 2021

„A Midwinter’s Night Dream” – to tytuł kampanii i filmu reklamowego, którzy na tegoroczne święta Bożego Narodzenia przygotował włoski dom mody Prada.

Reklama

W krótkometrażowej historii pojawiają się: Julia Garner, Shira Haas, Louis Partridge oraz Taylor Russell, a za reżyserię odpowiada Ferdinando Verderi. Zdjęcia reklamowe to dzieło fotografa modowego Glena Luchforda.

Los Angeles i zimowa kolekcja Prady / Prada Los Angeles i zimowa kolekcja Prady / Prada

Scenariusz do tej modowo-filmowej opowieści napisała popularna scenarzystka i reżyserka Mary Harron. Motywem przewodnim jest podróż, czyli temat, który w historii kina pojawia się niemal w każdym filmie. Co więc sprawia, że krótki film Prady nie jest banałem, a wciąga bez reszty?

- Historie o podróżach są nieustannie opowiadane na przestrzeni lat w kinie – czytamy w komunikacie Prady. – W tym filmie podróż ożywa dzięki zastosowaniu najnowszej technologii XXI wieku. W „A Midwinter’s Night Dream” wykorzystaliśmy Volume – narzędzie do efektów wirtualnych – czytamy dalej.

Prada - kolekcja na święta 2021 / Prada Prada - kolekcja na święta 2021 / Prada

Tak oto przenosimy się do zaśnieżonego Los Angeles. W oddali, między powiewami zimowego wiatru, słyszymy dźwięki świątecznej muzyki. Bohaterowie rozpoczynają swoją surrealistyczną podroż przez zaspy i śniegi do miejsca celebracji, świętowania, pełni szczęścia.

Prada Holiday 2021 / Prada Prada Holiday 2021 / PradaChoć bohaterów otaczają mroźne pustkowia, monumentalne góry i złowrogie zimowe krajobrazy, wiedzą doskonale, gdzie prowadzi ich los. Ubrani w odświętne stroje idą w kierunku Bożego Narodzenia – ludzkiego spotkania, jedności i pełni.

Zobaczcie świąteczną kampanię Prady i wyruszcie już dziś w kierunku swojego, wymarzonego Bożego Narodzenia!