Samochody z linii Blackline charakteryzują się tajemniczością i urokiem. Oczywiście też luksusem. Cechy te odnajdziemy również w nowych perfumach Bentley - Bentley For Men Black Edition.

Reklama

Czarny Bentley w stylu noir

Czerń to kolor, który dominuje w modelach Bentleya z linii Blackline. Specyfikacja ta wybrana przez 40 proc. właścicieli Bentleya, oferuje alternatywny wygląd w stylu noir.

Czarne elementy zastępują te, które w standardzie są chromowane, nadając modelom Continental GT i GTC, Flying Spur i Bentayga elegancką i ciemną stronę. Czarny kolor można znaleźć na kołach, wykończeniach reflektorów i na osłonie chłodnicy.

Czerń i jej symbolika dominują także w nowym zapachu sygnowanym logiem Bentleya. 

 

Perfumy Bentley Black Edition - zapach noir 

Nowy zapach firmy Bentley Black Edition ucieleśnia nowoczesność, męskość i styl, które charakteryzują specyfikację Blackline.

Flakon zaprojektowany został tak, aby odzwierciedlać krzywizny i linie Bentleya. Butelka Black Edition ma przywodzić na myśl przedwojenne samochody wyścigowe i sportowo-turystyczne firmy.

Ciężkie, czarne szkło z wytłoczonym słynnym Skrzydlatym B odzwierciedla dbałość o szczegóły.

Bentley For Men Black Edition / materiały prasowe Bentley For Men Black Edition / materiały prasowe

 

Nowe perfumy Bentley Black Edition - jak dobrze skrojony garnitur 

Perfumy skomponowane zostały przez mistrzynię perfumiarstwa Dorothée Piot, która tak opisuje swoje dzieło: 

- Na początku promienny akord pudrowego fiołka i pikantnej mandarynki jest tak świeży jak czysta biała koszula. Chłodny różowy pieprz i gałka muszkatołowa dodają srebrzystego błysku eleganckim spinkom do mankietów ze szczotkowanej stali. Rozjaśnione nutą jaśminu – blaskiem jedwabnego krawata – serce zapachu rozwija się niczym ciemna, subtelnie teksturowana tkanina z gładkiej paczuli i ziemistego papirusu. Jeszcze ciemniejsza baza splata chłodne kadzidło, pachnącą tytoniem fasolę tonka i zabarwione skórą drzewo cedrowe Atlas na bazie piżma i rześkiego, suchego drewna. 

Bentley Black Edition to perfumeryjna nowość, która z pewnością zainteresuje nie tylko miłośników tej luksusowej marki motoryzacyjnej. To nowoczesny i bardzo elegancki zapach, który przypadnie do gustu fanom  "poważnych" biznesowych zapachów. Cena? W Polsce perfumy kosztują około 140 zł za 100 ml.