Biżuteria YES wypuszcza biżuterię w hołdzie z Ukrainą

Każdy z nas ogląda dziś tragiczne wydarzenia w Ukrainie, starając się jak najgłębiej wyrazić sprzeciw wobec ludobójstwa i zbrodni wojennych Rosjan. Marka YES postanowiła stanąć murem za Ukraińcami. W nowej kolekcji pojawiły się wymowne przypinki z hasłami, które wykrzykuje dziś cały świat.

Reklama

Akcja rozpoczęła się we wtorek, 12 kwietnia 2022 roku. Na stronie internetowej YES pojawiła się nowa kolekcja:  „YES dla Ukrainy”, w której znajdziemy biżuterię będącą symbolem solidarności z wszystkimi, którzy mierzą się z agresją wojsk rosyjskich.

Z całą pewnością na największą uwagę zasługują dwie przypinki. Jedna z napisem „Slava Ukraini”, czyli hasłem, które zyskało na popularności tuż po pierwszych dniach wojny w Ukrainie, a druga z napisem „Putin idi na ch…”, który symbolizuje bohaterską obronę Wyspy Węży.

YES YES

W ofercie znajdziemy także bransoletki z kolekcji „YES for Love” w różnych kolorach – także nawiązujących do kolorów flagi ukraińskiej.

Kolekcję "YES dla Ukrainy" zaprojektowała Magdalena Dąbrowska.

 

Nowa kolekcja YES na pomoc Ukrainie

Jak informują przedstawiciele marki, cały dochód ze sprzedaży biżuterii „YES dla Ukrainy” zostanie przeznaczony na dalszą pomoc mieszkańcom Ukrainy.

Warto zaznaczyć także, że kolekcja jest limitowana i dostępna wyłącznie w sprzedaży internetowej.