The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution  - kosmetyczny hit na trądzik 

- Odebraliśmy wszystkie wasze wiadomości, komentarz, maile, telefony, listy w butelce i gołębie pocztowe Po dwóch latach oczekiwania The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution  powraca w nowej i ulepszonej formule czytamy w poście opublikowanym na oficjalnym koncie marki The Ordinary na Instagramie.

Reklama

- Przygotuj się na nową jakość, bo z pewnością zauważysz różnicę. Dowiedz się pierwszy o dostawie. Zajrzyj na link w bio i dołącz do listy oczekujących na najbardziej poszukiwany produkt w historii – czytamy dalej.

Oczywiście post The Ordinary o majstersztyk marketingu, ale prawda jest taka, że ich 2-procentowy kwas salicylowy to rzeczywiście jeden z najbardziej poszukiwanych produktów kosmetycznych w tym wieku. Pokochały go kobiety i dziewczyny na całym świecie, które walczą z trądzikiem, zaskórnikami i różnego rodzaju wypryskami.

Kwas salicylowy, który był podstawą bestselleru The Ordinary, genialnie wspiera złuszczanie martwego naskórka, odblokowując pory, a jednocześnie łagodząc stany zapalne.

Co prawda ten składnik pojawia się w wielu kosmetykach do pielęgnacji cery trądzikowej, ale z jakiegoś (tajemniczego!) powodu to właśnie The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution  stał się bestsellerem.The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution  powraca w nowej formule 

Niestety kosmetyk zniknął ze sklepowych półek w 2019 roku, pozostawiając po sobie niewysłowioną pustkę w niejednej kosmetyczce. Marka obiecywała, że produkt powróci, ale nikt nie wiedział kiedy. Przez dwa lata na listę oczekujących zapisało się ponad 400 tys. osób!

I oto właśnie nadszedł dzień, kiedy na skrzynki mailowe tych 400 tys. fanów The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution  trafiła wiadomość, że produkt jest ponownie dostępny.

Jak zapowiadają twórcy kosmetyku nowa wersja The Ordinary Salicyl Acid 2% Solution jest jeszcze lepsza niż wcześniej.