Ashley Graham pozuje w bieliźnie po urodzeniu bliźniaków 

Marka Knix zdążyła już zasłynąć z wielkiego profesjonalizmu przy tworzeniu najróżniejszych typów bielizny kobiecej. Dziś powraca z kampanią inną niż wszystkie, której największą gwiazdą jest Ashley Graham.

Reklama

Ashley Graham to jedna z najpopularniejszych propagatorek ruchu body positive na całym świecie. Jej wieloletnie doświadczenie w świecie mody, ogromne wyczucie stylu i zrozumienie kobiecych potrzeb stały się inspiracją dla stworzenia nowej kolekcji bielizny Knix.

Linia biustonoszy, body i majtek Knix Active with Ashley Graham skupia się przede wszystkim na uniwersalności. Sama Ashley Graham nazywa ją „kapsułkową” i trudno się z tym nie zgodzić.

- Już wcześniej projektowałam kapsułowe elementy garderoby, a moje 20-letnie doświadczenie zawodowe pozwoliło na zrozumienie wszystkich kobiecych potrzeb w kwestii bielizny. Dzięki temu doświadczeniu nie skupiałam się na liczbie produktów, a raczej na ich kolorach i różnych typach sylwetek. Chciałam, aby projekty były uniwersalne, a jednocześnie piękne – mówi Ashley Graham dla Vogue.

Pewność siebie w bieliźnie 

Już sama kampania reklamowa Knix wiele nam mówi o priorytetach, które przyświecały Ashley Graham podczas projektowania bielizny. Widzimy na niej modelki o różnych kształtach, rozmiarach i w różnym wieku. Podobno dla niektórych z nich ta sesja była pierwszą w życiu.

KNIX KNIX

- Opublikowaliśmy w mediach społecznościowych informacje o poszukiwaniu modelek do naszej kampanii. Sama wybrałam wszystkie dziewczyny. A na samym planie? Klimat był cudowny! Włączyłyśmy sobie piosenki Cardi B., Drake’a i Rihanny i po prostu zaczęłyśmy tańczyć. Te zdjęcia są cudowne. Widzimy na nich pięć kobiet. Każda z nich ma swoją własną historię, pochodzi z inny środowisk i co? I dają czadu! Widziałam, że czuły się bardzo pewne siebie – opowiada Ashley Graham.

A sama Ashley Graham? Jej zdjęcia wprost zachwycają! Modelka, która zaledwie kilka miesięcy wcześniej powitała na świecie dwóch synów, wygląda niesamowicie w przezroczystym, czarnym komplecie i jak sama przyznaje – dokładnie tak się w nim czuje.

- Wspaniale jest patrzeć, jak kobiety noszą tę kolekcję, to jest właśnie najlepsze - widzieć, jak się w niej czują i że są pewne siebie w swojej skórze – dodaje Ashely Graham.