Anya Taylor-Jof w najnowszej kampanii Dior Mitzah Makeup 

Kiedy już myślisz, że najwyższy czas, by paryski beret odszedł do lamusa, bo jest praktycznie wszędzie, wychodzi Anya Taylor-Joy i zakłada na głowę lamparci beret Diora, robiąc modowe „szach-mat”! Jednak nie tylko jej stylizacja z najnowszej makijażowej kampanii Dior Mitzah zrobiła na nas wrażenie. Równie ciekawie wyglądają same kosmetyki „ubrane” w klasycznego „diorowego lamparta”.

Reklama

To właśnie charakterystyczne dzikie cętki są motywem przewodnim najnowszej kampanii Dior Mitzah dedykowanej na początek roku 2023. Jak już wspomnieliśmy, twarzą limitowanej kolekcji została Anya Taylor-Joy, która dołączyła do ambasadorek Diora jesienią 2021 roku.

Dior Mitzah to kolejna odsłona współpracy Anyi Taylor-Joy z francuskim domem mody i naszym zdaniem jedna z najlepszych! Hollywoodzka piękność przedstawia najnowszą kolekcję do makijażu, dodając do każdego z ujęć sporą dawkę swojego niezwykłego temperamentu i poczucia humoru.

Anya Taylor-Joy w nowej kampanii Dior Mitzah / materiały prasowe Anya Taylor-Joy w nowej kampanii Dior Mitzah / materiały prasoweKultowe lamparcie cętki w nowych kosmetykach Diora 

Warto wspomnieć, że charakterystyczny motyw Mitzah pojawił się już w pierwszej kolekcji Christiana Diora w 1947 roku. Inspirowany był niepowtarzalnym stylem muzy projektanta – Mitzah Bricard.

- Dwie muzy z dwóch epok, o tym samym charyzmatycznym i niepowtarzalnym szyku, który nie pozostaje niezauważony – czytamy we wpisie opublikowanym na profilu marki Dior na Instagramie.

Anya Taylor-Joy w nowej kampanii Dior Mitzah / materiały prasowe Anya Taylor-Joy w nowej kampanii Dior Mitzah / materiały prasowe

Co kilka lat francuski dom mody powraca do swojego kultowego wzoru, odświeżając go w limitowanych kolekcjach do makijażu. Tym razem pojawił się również w limitowanej linii zapachów Dior.

Jeśli chodzi o makijażowe nowości, lamparcie cętki zdobią m.in. na paletę Diorshow 10 Couleurs, w której znajdziesz cienie do powiek w naturalnych i bardzo uniwersalnych odcieniach beżu, brązu i bordo. W kolekcji Mitzah pojawił się również podkład w kompakcie Dior Forever Couture Perfect Cushion. Natomiast gwiazdą „dzikiej kolekcji” jest z pewnością czerwona pomadka do ust - Rouge Dior, która genialnie „zagrała” na ustach Anyi Taylor-Joy.

Anya Taylor-Joy w nowej kampanii Dior Mitzah / materiały prasowe Anya Taylor-Joy w nowej kampanii Dior Mitzah / materiały prasowe

Dior i Anya Taylor-Joy kuszą ponadczasową elegancją 

Nowa kolekcja Dior Mitzah to kwintesencja paryskiej elegancji i ponadczasowości, dowodząca, że są rzeczy w naszej szafie i kosmetyczce, które nigdy nie wyjdą z mody. Czerwona pomadka i beret z antenką na pewno, lamparcie cętki również. Anya Taylor-Joy doskonale wpisała się w to diorowskie przesłanie, wprowadzając kolejne pokolenie klientów do magicznego świata Chtistiana Diora i jego ponadczasowych muz.