Amanda Seyfried w nowej kampanii Jaeger-LeCoultre

W ostatnim czasie Amanda Seyfried przeżyła istny przełom w swojej wieloletniej karierze. Raz pogodna i szalona, raz delikatna i pełna wrażliwości, zachwyciła wszystkich drugoplanową rolą w filmie „Mank” Davida Finchera. Owa podwójna osobowość idealnie współgra z filozofią najnowszej kampanii zegarkowej marki Jaeger-LeCoultre, której Amanda Seyfried jest ambasadorką.

Reklama

Amanda-Seyfried-Jaeger-LeCoultre-Reverso-2021-Campaign04.jpg Amanda-Seyfried-Jaeger-LeCoultre-Reverso-2021-Campaign04.jpg

Sesja zorganizowana z okazji 90. urodzin kultowego zegarka Reverso pełna jest ponadczasowego piękna i elegancji. Za całą kampanią stanęła Alique, słynna holenderska fotografka i artystka, znana z umiejętności uchwycenia najbardziej niesamowitych profili swoich kobiecych bohaterek. Całość obraca się wokół aury spokoju i ciepła, a sesja jest pełna tajemniczej obietnicy i spokojnej ufności. Jej zamysłem było odtworzenie w ludzkiej formie postaci Reverso, który nie musi krzyczeć, by mówić i nie musi szokować, by lśnić.

- Gdybym miała zdefiniować Reverso, powiedziałbym: ponadczasowy, innowacyjny, nieskazitelny mówi Amanda Seyfried.

 

2021.07.21_CLP_Amanda_Reverso_hero.jpg 2021.07.21_CLP_Amanda_Reverso_hero.jpg

Wiekowy zegarek Reverso charakteryzuje się podwójną tarczą. Bardzo charakterystyczny wzór obrotowej koperty oraz bogate zdobienia w stylu art deco to synonim kobiecej elegancji i finezji godnej dzieła sztuki!

Amanda Seyfried – biała koszula, subtelny makijaż i luksusowy zegarek

Biała, rozświetlona miękkim światłem koszula oraz subtelny i bardzo naturalny makijaż w odcieniach beżu – tak w skrócie opisać można stylizacje, które wybrano dla Amandy Seyfried podczas realizacji sesji. Minimalizm i klasyka idealnie współgrają ze stylem Reverso, a jednocześnie sprawiają, że to właśnie on wybija się na plan pierwszy.

Cała uwaga skupia się na owiniętym wokół nadgarstka Reverso Jaeger-LeCoultre. Amanda Seyfried prezentuje dwa modele zegarka – ze złotym oraz skórzanym paskiem.

- Naprawdę lubię zegarki, które można połączyć z koszulą lub garniturem, a one nadal pasują do naszego osobistego stylu. Zegarki Reverso zawsze spełniają te kryteria. Aż trudno uwierzyć, że ten maleńki czasomierz ma tak niesamowite detale i niesie za sobą tak wielką wartość artystyczną – przyznaje gwiazda filmowa.

 

1920_amandaseyfriedjaeger-lecoultrereversooneduettomoon@alique5.jpg 1920_amandaseyfriedjaeger-lecoultrereversooneduettomoon@alique5.jpg

Niezaprzeczalnie – to, co nosimy – ubrania, dodatki, perfumy - buduje naszą osobowość i wizerunek w oczach innych. To chce zatem zbudować marka Jaeger-LeCoultre, prezentując urodzinową kampanię z Amandą Seyfried? To celebracja kobiecości i ponadczasowego piękna, które nigdy nie wychodzi z mody!