Anthony Hopkins nową twarzą Loewe

Jonathan Anderson – dyrektor kreatywny Loewe – uwielbia nieoczekiwane zwroty akcji. I tym razem nie było inaczej. Twarzą nowej kampanii marki została prawdziwa legenda kinaAnthony Hopkins.

Reklama

Jeden z najlepszych aktorów wszechczasów ubrany jest kolorowy t-shirt "obsypany" pączkami! Anthony Hopkins wyraźnie rozbawiony pozuje przed obiektywem Juergena Tellera.

Sesja jest niecodzienna, zabawna i  z pewnością zapada w pamięć. Samo zdjęcie również odbiega od typowej modowej fotografii.

Hollywoodzki aktor nie pozuje na nim, jest totalnie wyluzowany, a sam kadr łamie wszelkie zasady "dobrej kompozycji". Zwróćcie uwagę chociażby na torbę, która zasłania nogę Anthony'ego Hopkinsa, optycznie ją ucinając. 

Loewe - nowa kampania z udziałem Anthony'ego Hopkinsa / materiały prasowe Loewe - nowa kampania z udziałem Anthony'ego Hopkinsa / materiały prasowe

 

Loewe Pre-Fall 2022 – Anthony Hopkins

Jonathan Anderson podkreślił, że obsadzenie Anthony’ego Hopkinsa w roli modela Loewe było dla niego bardzo stresujące, choć nigdy nie miał wątpliwości, że ten aktor ma w sobie więcej klasy, niż nam wszystkim mogłoby się wydawać.

- To oczywiście prawdziwa legenda aktorstwa, ale podczas sesji był niesamowicie miły i pokorny dla wszystkich na planie. Hipnotyzująca osobistość. Zawsze o to nam chodziło. O znalezienie takich reprezentantów Loewe, którzy dla wszystkich pozostają inspiracją i z którymi chcemy się połączyć – mówił Jonathan Anderson w jednym z wywiadów.

 

Oprócz Anthony'ego Hopkinsa w kampanii Loewe pojawiają się także: Jessie Buckley, Kaia Gerber, Lynda Benglis, Maya Nakanishi oraz Josh O’Connor.

Co sądzicie o tym pomyśle na kampanię i oczywiście o pączkowej koszulce Anthony'ego?