O Yeong-Su ze "Squid Game" na okładce Arena Homme+ Korea

Koreański „Squid Game” stał się jednym z najpopularniejszych seriali w historii Netflixa, a międzynarodowy sukces produkcji sprawił, że aktorzy i aktorki wcielający się w głównych bohaterów i bohaterki stali się światowymi gwiazdami i nowymi ikonami popkultury.

Reklama

Dotyczy to także 78-letniego O Yeong-Su, odtwórcy roli zawodnika 001 i twórcy morderczego turnieju w „Squid Game”. Aktor za swoją rolę otrzymał Złoty Glob oraz Emmy, a teraz do listy swoich osiągnięć może dopisać kolejne – odważną sesję okładkową w listopadowym wydaniu magazynu modowego „Arena Homme+ Korea”.

O Yeong-Su ze "Squid Game" w odważnych stylówkach Baleciagi

O Yeong-Su zaprezentował w sesji pięć różnych stylówek z najnowszej kolekcji Balenciagi i Adidasa. Najciekawszą z nich jest z pewnością czerwony, oversize’owy dres z trzema paskami uzupełniony o pasujące kolorystycznie szpilki oraz czarne, lateksowe rękawiczki z pazurami.

Wrażenie robi też zielona kurtka, baggy dżinsy i kultowe sneakersy Triple S, które są awangardową wariacją na temat kultowej sceny ze „Squid Game”.

Aktor pojawił się też w czarnym dresie i przylegającej, sportowej bluzce, a także w niebieskim oversize’owym płaszczu – oczywiście z trzema paskami. Piątą stylówką jest koszulka piłkarska à la Manchester United, dżinsy baggy oraz ogromne buty w stylu Kanye Westa.

Wydanie „Arena Homme+ Korea” z O Yeong-Su na okładce pojawiło się na rynku 21 października 2022 r.

Warto przypomnieć, że na fali popularności „Squid Game” aktorka HoYeon Jung została twarzą Louis Vuitton, a Lee Jung-Jae – ambasadorem Gucci. Drugi sezon serialu jest też jedną z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat.