Maye Musk w bikini na okładce Sports Illustrated Swimsuit 2022

Sports Illustrated Swimsuit to magazyn, na który każdego roku  czeka cała Ameryka. Sesje największych supermodelek, doskonale skrojone stroje kąpielowe, boskie krajobrazy – każdy z nas wiedział, czego się spodziewać po kolejnym numerze. I wtedy wchodzi ona, cała na… pomarańczowo - 74-letnia Maye Musk!

Reklama

Marzeniem Maye Musk już od jakiegoś czasu jest to, aby każda kobieta na świecie mogła czuć się wyjątkowa i piękna bez względu na wiek, klasę społeczną czy typ urody. Jej sesja w Sports Illustrated Swimsuit 2022 okazała się jednak czymś więcej niż marzeniem.

- Ludzie pomyśleliby, że jestem szalona, gdybym im powiedziała, że zostałam modelką Sports Illustrated Swimsuit, ale stało się! Myślę, że kobiety w każdym wieku boją się starzenia i boją się, że nie będą wyglądały dobrze w stroju kąpielowym - więc ja daję przykład. Teraz widzą, że mogą chodzić, w czym tylko chcą i nie muszą się o nic martwić – powiedziała Maye Musk w rozmowie z The Post.

Mama Elona Muska z dumą zaprezentowała na sobie  jednoczęściowy strój kąpielowy Maygel Coronel z marszczonymi detalami w odcieniach pomarańczy. Wygląda fantastycznie, choć jak sama przyznaje, pozowanie w bikini nawet dla niej było sporym wyzwaniem.

- Na szczęście nie było lustra, więc nie mogłam zobaczyć, jak wyglądam, ale kiedy wyszłam z garderoby, wszyscy powiedzieli „wow”. Strój jest jednoczęściowy, więc ładnie mnie otula. Po prostu czułam się jak nastolatka - wspomina Maye Musk.

Ciało w bikini - nowa wizja Sports Illustrated

Warto dodać, że Maye Musk pojawiła się na jednej z okładek Sports Illustrated Swimsuit 2022, ale nie jest jedyną gwiazdą numeru. Obok niej na okładkach magazynu zapozowały w strojach kąpielowych: Kim Kardashian, Ciara i Yumi Nu. Mama Elona Muska okazała się jednak fenomenem i przyćmiła blask nawet Kim Kardashian! 

- Bardzo się cieszę, że tak się stało. Tegoroczne wydanie Sports Illustrated Swimsuit udowadnia, że starsze kobiety mogą nosić kostiumy kąpielowe i świetnie wyglądać. Myślę, że to naprawdę zmieni samopoczucie wielu z nich – wyjaśnia Maye Musk.

Maye Musk - kobieta sukcesu po 50-tce 

- Nie nosiłam siwych włosów aż do późnych lat 50-tych. Farbowałam je na różne odcienie blondu – wtedy powiedziano mi, że moja kariera się skończyła. Pomyślałam sobie: okej, w takim razie nie dbam już o fryzurę, nie będę jej kolorować. Skróciłam ją i wiecie co? Byłam zachwycona. Potem opuściłam agencję, która zapowiedziała, że już nigdy nie będę pracować w branży – wspomina Maye Musk.

Co się stało później? Tę historię już znamy – liczne kampanie, bilbordy na Time Square, wywiady do największych czasopism. Maye Musk stała się czołową przedstawicielką „starzenia się z wdziękiem” i tak zostało aż do dziś.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że ludzie chcą, abym wykładała na temat ageizmu i tego, jak czuć się dobrze w każdym wieku. Jestem też bardzo dumna z tego, że mogę przekazać wszystkim kobietom dobrą wiadomość: możecie dążyć do swojego szczęścia, robić rzeczy, na które macie ochotę i spotykać się z dobrymi ludźmi, możecie być przebojowe i żyć najlepszym życiem, jakie macie – zaapelowała Maye Musk.