Jennifer Lopez bez makijażu i #nofilter

Nieskazitelna cera Jennifer Lopez to marzenie wielu kobiet, ale piosenkarka przyznała, że w jej porannej pielęgnacji najważniejsze jest dobre samopoczucie i właściwe podejście do życia, którego uczy się poprzez specjalne karty afirmacji.

Reklama

Naturalna, bez makijażu i bez jakichkolwiek filtrów – w takim wydaniu pokazała się fanom Jennifer Lopez, przedstawiając swoją poranną rutynę. Podkreśliła przy tym, że nie używa także żadnego specjalnego światła – ukazała rzeczywistość w najczystszym wydaniu.

- Nie mam żadnego specjalnego oświetlenia ani nic. To poranne światło. Nie mam też żadnych specjalnych filtrów. To moja twarz – mówi na Instagramie Jennifer Lopez.

Poranne afirmacje J.Lo 

Aktorka nazwała swój film „porannymi afirmacjami”, które mają nakarmić jej duszę, a przy tym zadbać o promienny wygląd skóry.

- Twój sukces i szczęście tkwi w tobie. Postanów sobie, że będziesz radosny i szczęśliwy, a stworzysz niezwyciężone zastępy przeciw trudnością – odczytała Jennifer Lopez, cytując Helen Keller.

Odczytywanie pozytywnych myśli jest dla J.Lo jak dawka witamin z samego rana. Radzi swoim fanom, by odłożyli telefon na bok i rozpoczęli dzień od „nakarmienia swojej duszy i umysłu” słowami, które sprawią, że poczują się lepiej.

 

Jakich kosmetyków używa Jennifer Lopez?

  • Aktorka rozpoczyna swoją pielęgnację skóry od żelu oczyszczającego z własnej kolekcji J.Lo Beauty.
  • Następnie na twarz, szyję i klatkę piersiową nakłada serum That J.Lo Glow.
  • Po czym "zamyka" wszystko kremem z SPF 30 i oraz kremem pod oczy That Fresh Take.

 

Tajemnica młodej cery Jennifer Lopez 

Jennifer Lopez wyznała także, że używanie kremów z filtrem można uznać za tajemnicę jej świetlistej i gładkiej cery.

- Chronię skórę przed słońcem każdego dnia, mimo że niektóre dni w Nowym Jorku nie były słoneczne. To zrobiło ogromną robotę w kwestii ochrony skóry przed szkodliwym działaniem środowiska – mówi J.Lo.

W różnych wywiadach i wypowiedziach na mediach społecznościowych zdradziła także, że niesamowicie ważne w zachowaniu młodego wyglądu skóry jest odpowiednia ilość snu – co najmniej osiem godzin – oraz odpowiednia ilość wody, która pielęgnuje organizm od wewnątrz.