4F rozpoczyna współpracę z Moliera2

OTCF to przedsiębiorstwo z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży odzieży sportowej. Do firmy należy marka 4F, która jest obecna w 42 krajach świata, a jej ambasadorami są m.in. Robert Lewandowski oraz Anna Lewandowska, a także tenisista Łukasz Kubot. Od 2008 roku 4F współpracuje też z Polskim Komitetem Olimpijskim. Firma jest również wyłącznym dystrybutorem Under Armour w Polsce.

Reklama

Jej współpraca z siecią luksusowych sklepów Moliera2 jest natomiast pierwszą współpracą OTCF z marką spoza głównego portfolio, na którą zdecydował się szef przedsiębiorstwa Igor Klaja.

– Jestem przekonany, że razem z brandem Moliera2 możemy stać się liderem na rynku sprzedaży dóbr premium dla wymagających i podążających z duchem czasu klientów. Nasza współpraca oparta na wiedzy i doświadczeniach dotyczących projektowania, tworzenia oraz sprzedaży odzieży i akcesoriów sprzyja realizacji wyznaczonego celu – powiedział w komunikacie prasowym Igor Klaja, prezes zarządu OTCF.

Podekscytowani współpracą z 4F i Klają są także przedstawiciele Moliera2.

– Aktualnie jesteśmy wiodącym graczem na polskim rynku e-commerce, a dzięki współpracy z Igorem Klają i jego zespołem możemy jeszcze bardziej umocnić naszą pozycję. Wspólnie chcemy osiągnąć status niekwestionowanego lidera nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej, jeśli chodzi o sprzedaż  stacjonarną i internetową luksusowych marek i produktów. Bardzo się cieszę z nawiązanej przez nas współpracy – dodał Marcin Michnicki, prezes zarządu Moliera2 S.A.

Moliera2 jest wiodącą marką na rynku dóbr luksusowych on-line w Polsce. Pod tym szyldem działa m.in. sklep internetowy, a także kilka butików stacjonarnych znajdujących się m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Zakopanem.

Moliera2 oferuje klientom szeroką ofertę ponad 300 marek luksusowych i premium m.in. Kenzo, Manolo Blahnik, Alexander McQueen, Balmain czy Burberry. Podobnie jak OTCF, firma współpracuje też ze znanymi osobistościami ze świata mediów - m.in. z Anną Lewandowską.

Przedsiębiorca Igor Klaja i Moliera2 są obecnie w trakcie negocjacji, które pozwolą ustalić szczegółowe zasady i warunki współpracy.