Zuzanna Bijoch ukończyła studia z najlepszym wynikiem

Zuzanna Bijoch robiła zawrotną karierę w modelingu, ale teraz ma inny pomysł na siebie. Właśnie ukończyła studia na prestiżowej amerykańskiej uczelni.

Reklama

Polka została absolwentką Columbia University na kierunku ekonomia i finanse. Zuzanna Bijoch może być z siebie naprawdę dumna. Uczelnia poinformowała, że Polka otrzymała tytuł "Valedictorian", czyli studenta, który ukończył studia z najlepszym wynikiem.

- To ta osoba ma zaszczyt podczas oficjalnej uroczystości zakończenia roku wejść na scenę w specjalnym stroju i wygłosić mowę pożegnalną w imieniu wszystkich studentów - czytamy we wpisie Macieja Kaweckiego, który skontaktował się z Zuzanną.

Zuzanna Bijoch rzuca modeling

Zuzanna Bijoch nie bez kozery podjęła się wymagających studiów na renomowanej uczelni. Od zawsze fascynowała ją nauka, zwłaszcza finanse. Teraz gdy została absolwentką Columbia University, porzuca modeling i rozpoczyna pracę w jednej z najbardziej renomowanych firm finansowych w Nowym Jorku.

Zuzanna Bijoch - supermodelka, która została finansistką

Zuzanna Bijoch urodziła się 20 czerwca 1994 w Katowicach. W 2011 roku rozpoczęła swoją przygodę w modelingu. Wówczas Miuccia Prada wybrała Polkę na twarz swojej najnowszej kampanii i podpisała z nią umowę na wyłączność.

Później jej kariera modelki tylko przyspieszała. Pracowała dla największych marek takich jak Gucci, Roberto Cavalli, Christian Dior, Calvin Klein, Chanel, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, Ralph Lauren, Versace i Yves Saint Laurent.

- Pamietam do dziś castingi, gdzie w jednym pomieszczeniu potrafiły znajdować się setki modelek. Wtedy nigdy nie myślałam, że będę brała udział w najważniejszych pokazach mody - wspominała w rozmowie z Maciejem Kaweckim.

W rankingu Top 50 models zajęła 13. miejsce, ale teraz chce się realizować na zupełnie innym polu. Rozpoczyna pracę finansistki i, jak zdradza Maciej Kawecki, "czuje się, jakby rozpoczynała trzecie życie".

Gratulujemy Zuzannie tak wielkich sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne!