Co prawda Robert Lewandowski nie zdobył nagrody Złotej Piłki za rok 2021, ale może być dumny z kogoś znacznie ważniejszego – jego żona Anna Lewandowska podczas gali Ballon d’Or wyglądała jak milion dolarów!

Reklama

Złota Piłka 2021: Robert Lewandowski i Anna Lewandowska jak milion dolarów! 

Na tę wyjątkową uroczystość polska gwiazda wybrała koronkową i bardzo seksowną suknię z kolekcji Dolce&Gabbana. Kreacja była mocno przezroczysta, nawiązując do modnych od kilku lat na czerwonych dywanach naked dress. Mocno zarysowany gorset podkreślił idealne kształty gwiazdy fitness, a połyskujące elementy perfekcyjnie mieniły się w blasku fleszy, przykuwając wzrok (i obiektywy) fotoreporterów. Zdecydowanie Robert i Anna Lewandowscy w takich stylizacjach mogliby pojawić się na gali Oscarów!

Złota Piłka 2021: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski / Getty Images Złota Piłka 2021: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski / Getty Images

Robert Lewandowski na ten wyjątkowy wieczór idealnie skrojony ciemnogranatowy garnitur, a  stylizacje Anny Lewandowskiej podkreśliła biżuteria z kolekcji Apart. Kropką nad i były spektakularna fryzura Anny Lewandowskiej, która zdecydowała się na hollywoodzkie fale w stylu syrenki.

Choć tego wieczoru Robert Lewandowski nie został wyróżniony Złotą Piłką, a nagrodę otrzymał ostatecznie Lionel Messi, polska para bawiła się na gali doskonale.

- Dla mnie mój kochany jesteś najlepszy – napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem na Instagramie, pocieszając piłkarza.

Co tam Złota Piłka, skoro u boku ma się tak wspaniałą, oddaną i piękną kobietę!