WOŚP 2022 - kiedy finał? 

 30. finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami, a na internetowych aukcjach pojawia się coraz więcej przedmiotów (lub wydarzeń), które znani ludzie ze świata show-biznesu, kultury, sportu czy polityki oddają na rzecz charytatywnej licytacji. Wielki finał WOŚP planowany jest na 30 stycznia 2022 roku. 

Reklama

Donald Tusk oddał "brukselską limuzynę" na WOŚP 2022

W Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zaangażował się ponownie także Donald Tusk, który postanowił wystawić na aukcję swoją „brukselską limuzynę”. Jak wygląda osobista limuzyna polityka? Bynajmniej nie chodzi o jakieś luksusowe Porsche czy Rolls-Royce’a, ale o hulajnogę!

Były premier Polski „brukselską limuzyną” nazywa hulajnogę elektryczną, na której często jeździł po mieście podczas swoje pracy w Radzie Europejskiej. Teraz hulajnoga Donalda Tusk trafi w nowe ręce, a w pakiecie z pojazdem Donald Tusk oferuje również zaproszenie na kawę i wspólne czytanie instrukcji obsługi hulajnogi!

Donald Tusk sprzedaje swoją Donald Tusk sprzedaje swoją

W miniony weekend Donald Tusk pokazał krótki film, w którym prezentuje swoją „brukselską limuzynę” w pełnej krasie! Przewodniczący Platformy Obywatelskiej złożył również autograf i zażartował, że jeśli autograf komuś się nie podoba, to można go zamazać.

 

Finał licytacji „brukselskiej hulajnogi” Donalda Tuska planowany jest na 31 stycznia.

30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia, a tegoroczna zbiórka ma być przeznaczona na diagnostykę i leczenie oczu dzieci, w tym na nowoczesny sprzęt niezbędny do prawidłowej diagnostyki, a także na wdrożenie terapii dzieci mających kłopoty ze wzrokiem. Głównym celem jest zakup angiografu dwupłaszczyznowego – sprzętu do leczenia siatkówczaka, najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci.