Weekend z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską - najdroższa aukcja WOŚP 2023

Ile kosztuje weekend z najsłynniejszą power couple polskiego biznesu? Ponad 300 tysięcy złotych! Właśnie taka kwota widnieje obok zakończonej już aukcji Omeny Mensah i Rafała Brzoski, z której środki zostaną w całości przeznaczone na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Reklama

„Najdroższa aukcja WOŚP 2023” – takie miano zyskał „Magiczny weekend z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską”, który licytowano do piątku 3 lutego 2023 roku na Allegro Charytatywnie. 

- Jak co roku, Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zapraszają na wspólny weekendowy wyjazd w pewne magiczne miejsce w Europie. W trakcie wyprawy nie zabraknie odwiedzin w winnicach, wyszukanych dań, znakomitych win, lokalnych atrakcji oraz obcowania ze sztuką – czytamy na stronie aukcji.

Ostateczna sprzedaż okazała się rekordowa. Weekend z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską zgromadził na aukcji dokładnie 302 .200 złotych

 

Omena Mensah i Rafał Brzoska biją rekordy dla WOŚP

To nie pierwszy raz, kiedy Rafał Brzoska i Omena Mensah zagrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W zeszłym roku ich propozycja wyjazdu na luksusowy weekend zebrała przeszło 200 tysięcy złotych, stając się szóstą najdroższą aukcją  WOŚP 2022.  Dziś są pierwsi - ten rok zatem okazał się dla nich naprawdę przełomowy!