#StandWithUkraine - Redakcja Well.pl solidarna z Ukrainą

Oświadczenie redaktorek oraz redaktorów Well.pl w związku z rosyjską inwazją na Ukrainę.
Dnia 24 lutego 2022 r. obudziliśmy się w zupełnie innej rzeczywistości. Rzeczywistości, w której względny spokój w Europie został zburzony w imię zbrodniczych wartości, z którymi jako ludzie, obywatelki i obywatele Unii Europejskiej oraz dziennikarki i dziennikarze nie zgadzamy się z całą mocą.
Rosyjska agresja na Ukrainę to nie tylko akt niewyobrażalnego barbarzyństwa, ale też ostateczne świadectwo kierunku, w którym zmierza brutalna polityka Władimira Putina.
Wyrażamy sprzeciw wobec tej polityki i całym sercem solidaryzujemy się z wszystkimi obywatelami i obywatelkami Ukrainy, którym wolność została dziś bezprawnie odebrana. Jednocześnie głęboko wierzymy w to, że demokracja, sprawiedliwość i prawo do samostanowienia o własnym państwie ostatecznie zwyciężą, a ta dramatyczna sytuacja dobiegnie końca jak najszybciej.
Ukraino, jesteśmy z Tobą.
#StandWithUkraine
Redakcja Well.pl
Popularne
- 1 Najmłodszy miliarder kryptowalutowy ostrzega świat przed bitcoinem „Waluta nie ma przyszłości jako sieć płatnicza”
- 2 MARIUPOL: Najbogatszy Ukrainiec chce sprzedać luksusowy jacht i odbudować miasto
- 3 Igor Zełenski - tajemniczy zięć Władimira Putina? Niemieckie media donoszą, że od lat żyje w związku z Kateriną Tichonową
- 4 TWIGGY kiedyś była ikoną. Zobacz, jak dziś wygląda 72-letnia Lesley Lawson?
- 5 Aleksiej Nawalny demaskuje propagandę Kremla. Rosjanie nie wiedzą o sankcjach wobec rodziny Władimira Putina, bo...
Zajrzyj na nasz inspirujący profil na Instagramie
Najnowsze

Harry Styles o nagich scenach w filmie "My Policeman": "Czułem się bezbronny"

„Dom rosyjskich zbrodni wojennych”. Światowe Forum Ekonomiczne 2022 w Davos ruszyło bez udziału Rosji

Policja odzyskała zaginione dzieło Tycjana. Wartość obrazu to 7 mln dolarów

Rosyjski biznesmen odkupił od McDonald’s wszystkie lokale w kraju. Zatrudni też wszystkich pracowników sieci
