Kilka dni temu Robert Lewandowski wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie, na którym wraz całą rodziną podróżuje prywatnym samolotem.

Reklama

Prawdopodobnie kierunkiem podróży był Dubaj, bo właśnie tam Robert Lewandowski i Anna Lewandowska pojawili się w poniedziałkowy wieczór. Polski piłkarz i jego żona byli gośćmi Globe Soccer Awards. Jak prezentowała się na czerwonym dywanie Anna Lewandowska?

 

Anna Lewandowska w różowej sukni Dolce&Gabbana

Anna Lewandowska, wybierając kreację na galę Globe Soccer Awards, zdecydowała się na delikatny róż i kobiece koronki, a wszystko to podane w wysublimowanym i spektakularnym projekcie Dolce&Gabbana. Suknia polskiej bizneswoman i trenerki fitness swoim krojem nawiązuje do Złotej Ery Hollywood i idealnie pasowała do charakteru imprezy.

Klasyczna kreacja o kroju syrenki doskonale podkreśliła figurę Anny Lewandowskiej, a wybrany kolor, choć zaskakujący, jak na tę gwiazdę, doskonale pasował do jej urody.

Do sukni Anna Lewandowska dobrała srebrną kopertówką, a wisienką na torcie była delikatna biżuteria oraz fryzura z hollywoodzkimi falami w roli głównej.

Robert Lewandowski na gali Globe Soccer Awards

Robert Lewandowski zdecydował się na perfekcyjnie skrojony, klasyczny garnitur, który dopełnił elegancką muchą. Polski napastnik nie zdobył co prawda tytułu najlepszego piłkarza roku, ale jego żona wyglądała jak milion dolarów!