Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się dziecka

33-letnia Rihanna jest w ciąży. Piosenkarka i A$AP Rocky zostali sfotografowani podczas spaceru po nowojorskim Harlemie. Piosenkarka podczas sesji miała na sobie jedynie różową kurtką Chanel, a ciążowy brzuch zdobiła kolorowa biżuteria.

Reklama

Rihanna i A$AP Rocky potwierdzili swój związek już w 2020 roku, ale ich wspólna historia rozpoczęła się dużo wcześniej. Para współpracowała ze sobą podczas tworzenia teledysku do piosenki „Cockiness” oraz przy singlu „Fashion Killa”. Łączyła ich wielka przyjaźń, która przerodziła się w wielką miłość.

- Rihanna to miłość mojego życia. Wszystko wydaje się być o wiele lepsze, kiedy masz obok siebie tą jedyną. Ona jest jedna na milion – mówił A$AP Rocky w wywiadzie dla „GQ” w 2021 roku.

Rihanna - jaką będzie mamą? 

Widok Rihanny z ciążowym brzuszkiem była dla fanów ogromnym zaskoczeniem, choć piosenkarka wypowiadała się na temat macierzyństwa już 2019 roku.

- Jestem czarną kobietą. Pochodzę od czarnej kobiety, która pochodzi od czarnej kobiety i mam zamiar urodzić czarną kobietę. To oczywiste. To rdzeń tego, kim jestem zarówno duchowo jak i pod względem DNA – mówiła Rihanna podczas Diamentowego Balu w 2019 roku.

Przyszła mama z dumą eksponuje swój brzuszek. Podczas spaceru po Harlemie miała na sobie różowy płaszcz od Chanel, który zapięła tylko na jeden guzik, aby zaprezentować kolorowe klejnoty, którymi przyozdobiła brzuch. Dobrała do tego luźne dzwony z przetarciami na kolanach oraz pasek ze swobodnie opadającymi szelkami.

 

Ciąża Rihanny – ciekawostki

  • Pogłoski o potencjalnej ciąży Rihanny pojawiły się już w 2021 roku, ponieważ piosenkarka założyła na siebie szeroką sukienkę podczas Met Gali. 
  • Rihanna od dłuższego czasu wypowiadała się na temat macierzyństwa. Chce być matką na wzór swojej własnej, uważając ją za najlepszy przykład tego, jak pokonywać przeszkody w życiu.
  • Rihanna w ciągu najbliższych 10 lat chciałaby mieć troje lub czworo dzieci.
  • Nie wiemy, kiedy dziecko Rihanny pojawi się na świecie. Piosenkarka nie ujawniła, w którym miesiącu ciąży aktualnie jest. Sądząc jednak po wielkości ciążowego brzucha, narodzin możemy spodziewać się już wiosną.