Leonardo DiCaprio kontra Jeff Bezos 

Jeff Bezos i Lauren Sanchez w ogniu plotek. Niedługo po gali LACAMA Art + Film w sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat rzekomej miłości partnerki miliardera do słynnej legendy kina, Leonardo DiCaprio. Zdaniem wielu fanów, Lauren Sanchez patrzyła na aktora wzorkiem pełnym zafascynowania. Czy założyciel Amazona powinien się martwić o swój związek?

Reklama

 

Jeff Bezos szybko zareagował na filmik, który pojawił się na Twitterze Variety. Jego żartobliwy komentarz nie pozostawia złudzeń – Leonardo DiCaprio powinien mieć się na baczności -  w pewnym sensie...

- Leo, podejdź tutaj, chcę ci coś pokazać… - pisze Jeff Bezos pod zdjęciem przedstawiającym czerwoną tabliczkę z napisem „Niebezpieczeństwo! Śmiertelny spadek ze stromego klifu”.

Oczywiście Jeff Bezos podszedł do sprawy z humorem i wszystko wskazuje na to, że jego związkowi nie zagraża żaden kryzys. Mimo wszystko świat zaczął domagać się informacji na temat Lauren Sanchez, sprawczyni całego zamieszania. Kim jest i czym się zajmuje partnerka jednego z najsłynniejszych miliarderów?

 

Lauren Sanchez – kim jest partnerka Jeffa Bezosa?

Lauren Sanchez i Jeff Bezos tworzą parę już od 2019 roku. Założyciel Amazona ujawnił informację o związku jeszcze tego samego dnia, w którym oficjalnie ogłosił rozwód z MacKenzie Scott. Okazało się, że jego nowa partnerka wcale nie jest nową postacią medialną.

Dziennikarka, prezenterka telewizyjna, aktorka i przedsiębiorczyni - Lauren Sanchez - rozpoczęła swoją karierę w Los Angeles, gdzie współpracowała z telewizją KCOP. Pracowała jako reporterka w KTVK-TV, Extra oraz Fox Sports Next, gdzie zdobyła nominację do Emmy. Partnerka Jeffa Bezosa była także współgospodarzem programu Fox „Good Day LA”.

W życiorysie Lauren Sanchez doszukać się można również wątków aktorskich. Zagrała epizodyczne role w filmach „Fight Club”, We Bought a ZOO”, „White House Down” oraz „Ted 2”. Występowała także jako prowadząca program „So We Think You Can Dance”.

Dziennikarka posiada także licencję pilota. W 2016 roku została założycielką firmy Black Ops Aviation, która specjalizuje się w kręceniu filmów „z powietrza”. Podobno Jeff Bezos rozpoczął współpracę z Lauren Sanchez w 2018 roku, podczas zbierania dokumentacji do Blue Oirgin. I tak rozpoczęła się ich wspólna historia, która trwa aż do dziś – pomimo romantycznego spotkania z Leonardo DiCaprio.