Zdjęcie Leo Messiego pobiło rekord Instagrama

Leo Messi naprawdę nosi w sobie ducha prawdziwego zwycięzcy. Pomijając już jego legendarne wyczyny na boisku, właśnie pobił rekord największej liczby polubień pod zdjęciem na Instagramie!

Reklama

I oczywiście nie chodzi o byle jakie zdjęcie – to pamiątka po wygranej finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, która pojawiła się na profilu Lego Messiego tuż po meczu.

- Tyle razy o tym marzyłam, tak bardzo tego pragnęłam, że wciąż nie mogę w to uwierzyć… Wielkie podziękowania dla mojej rodziny, dla wszystkich, którzy mnie wspierają, a także dla wszystkich, którzy w nas wierzyli. Pokazaliśmy po raz kolejny, że Argentyńczycy, gdy walczą razem, są w stanie osiągnąć wszystko, do czego dążą. Podziękowania należą się zespołowi, który jest ponad indywidualnościami, który jest siłą walczącą o to samo marzenie. To było marzenie wszystkich Argentyńczyków... Udało się!!! - czytamy pod postem Leo Messiego.

To z pewnością wyjątkowa publikacja Leo Messiego i chyba nie ma się co dziwić, że polubiło ją przeszło 68 milionów użytkowników. Do tej pory żaden inny sportowiec, celebryta ani influencer nie zdobył aż tak wielkiej uwagi Instagrama – to prawdziwy rekord!

Co ciekawe, dotychczasowym rekordzistą pod względem liczby polubień było... jajko - World Record Egg. Zdjęcie to uzyskało ponad 57 mln lajków. Oznacza to jednocześnie, że na trzeci stopień podium spadła Kylie Jenner i jej zdjęcie dokumentujące narodziny jej córki - Stormi Webster.