Tajemnicze nagranie księżnej Diany do Kate Middleton i Meghan Markle

Taśmy księżnej Diany, które stały się podstawą książki „Diana: Her True Story” Andrew Mortona, rzuciły zupełnie nowy obraz na życie i mentalność brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazało się jednak, że Lady Di postanowiła pójść o krok dalej. W  osobnym nagraniu zwróciła się także do przyszłych żon księcia Williama i księcia Harry’ego.

Reklama

- Chociaż wydaje się to niewiarygodne, Diana wiedziała, że umrze młodo. Była bardzo związana ze światem duchów i koncepcjami ludzkiej psychiki. Powiedziała mi, że nagrała taśmy dla przyszłych żon jej synów, aby mogli odtworzyć je, gdy będą potrzebowali pomocy nieobecnej matki – mówi dla OK! anonimowy przyjaciel księżnej Diany.

Księżna Diana miała zaznaczyć, że taśmy stworzone specjalnie dla jej synów, mają zostać odtworzone w najbardziej kluczowych momentach ich życia. W ten sposób chciała być z nimi nawet po śmierci. Podobno uznała swój pomysł za całkiem sprytny, mówiąc żartobliwie, że w przyszłości będzie „dręczącą matką zza grobu”.

Jednak nagrania w rzeczywistości stały się czymś wyjątkowym. Nauczona przykrymi doświadczeniami życia na brytyjskim dworze królewskim, zwróciła się niebezpośrednio do księżnej Kate i Meghan Markle z nadzieją na odnowienie dynastii Windsorów. 

 

Lady Di i szczególne przesłanie dla księżnej Kate

- Przygotowała szczególną taśmę dla przyszłej królowej, czyli żony Williama. Miał on wtedy około 13-14 lat i dopiero odkrywał swoją fascynację kobietami. Diana była zachwycona tym, że w przyszłości jej syn zostanie mężem i ojcem. Była pewna, że doskonale sprawdzi się w tych rolach, że będzie troskliwy i ciepły, czyli, że będzie bardziej podobny do niej niż do swojego ojca, którego uważała za powściągliwego i zimnego – tłumaczy anonimowy przyjaciel księżnej Diany.

Podobno księżnej Dianie bardzo zależało na tym, by jej synowie uniknęli rozwodu. W jednej z taśm szczerze i prosto z serca udzieliła porad małżeńskich, które zostały przygotowane dla księżnej Kate Middleton.

- Przygotuj się na jednostronną pogawędkę. Zapewne nigdy się nie spotkałyśmy – chociaż chcę, żebyś wiedziała, że na pewno tego żałuję. Wiem, że stałybyśmy się sobie bardzo bliskie, bo musisz być wyjątkowa. Gdybyś nie była, nie byłabyś żoną mojego Williama. Aby twoje małżeństwo przetrwało blask fleszy i naciski etykiety królewskiej, musisz wykazać się ogromną cierpliwością, nauczyć się kompromisów i odznaczać szczególnym zrozumieniem, zaufaniem oraz lojalnością. Oczywiście najważniejsza jest miłość, ale nad tym oboje musicie pracować. Każdego dnia. Jestem pewna, że zdajesz sobie sprawę z moich wad i wad ojca Williama. Ucz się na tych błędach. Zbuduj trwały związek. Zasługujesz na to. Twoje dzieci też – miała powiedzieć Diana w jednej z taśm.

Następnie Lady Di  wyznała, że jej największym marzeniem jest to, aby dzieci księcia Williama mogły żyć w spokoju, miłości i świadomości, że niosą jej serce.

Według anonimowego przyjaciela Diany księżna Kate z pewnością wysłuchała słów skierowanych do niej na taśmie.

- Podejrzewam, że miała dostęp także do innych nagrań, ponieważ często mówi publicznie o swojej wielkiej więzi z księżną Dianą. Matka Williama pozostaje źródłem inspiracji w życiu małżeństwa syna – podsumowuje anonimowy przyjaciel księżnej Diany.

SPODOBAŁ CI SIĘ WELL.PL? OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE: