Kate Winslet w reklamie L'Oreal Paris o samoakceptacji i pewności siebie 

Nowy film promocyjny marki L’Oreal Paris porusza jakże aktualny temat samoakceptacji. W serii internetowych wideo pojawiają się takie gwiazdy, jak Helen Mirren, Viola Davis czy wspomniana Kate Winslet. Słynny slogan „Ponieważ jesteś tego warta” – choć pojawia się w reklamie – został zinterpretowany w zupełnie nowy sposób.

Reklama

- Jestem tego warta – umiesz powiedzieć to sobie samej? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, jesteś szczęściarą. Jednak na świecie jest wiele kobiet, które wciąż nie wierzą, że są wartościowe, piękne i wspaniałe.

Właśnie do nich przejmującym głosem mówi Kate Winslet i zachęca, by jak najczęściej wypowiadać to jedno ważne zdanie do siebie samej, z głębi serca.

 

Kate Winslet bez makijażu 

Kate Winslet nie tylko zachęca do pokochania i akceptacji samej siebie, ale też „ćwiczy” razem z Tobą. Wypowiadając ważne słowa, usuwa makijaż. Zdanie po zdaniu staje przed widzami coraz bardziej „naga” – z całym bagażem swoich zmarszczek, znamion i „niedoskonałości”.

Być może myślisz, że jest jej łatwiej, bo jest gwiazdą, popularną osobowością, aktorką, ale zastanów się, ile gwiazd Hollywood (szczególnie tych dojrzałych) naprawdę ma odwagę być sobą?

Kate Winslet w filmie dla L’Oreal Paris choć porusza temat dojrzałych kobiet, jednocześnie daje jasno do zrozumienia, że zaniżone poczucie własnej wartości niewiele ma wspólnego z wiekiem.  

- Gdy jesteśmy młodzi, uważamy, że o naszej wartości świadczy nasza twarz czy nasze ciało. Jesteśmy przekonani, że nasza wartość zależy od tego, ile uwagi im poświęcimy. Myślimy też, że nasza wartość zależna jest od popularności czy tego, ile osób polubi nas w social mediach. A przecież nie chodzi o to wszystko. Chodzi o to, że każdy z nas posiada prawo do bycia sobą – mówi Kate Winslet i radzi szczególnie młodym ludziom:

- Najważniejszą rzeczą, którą chciałabym przekazać, jest to, że dbanie o siebie to nie tylko dbanie o to, jak wyglądasz. Dbaj o swoje nastawienie do siebie, bądź dla siebie łagodna i czuła. Nie dąż do niemożliwych ideałów. Nie pozwól, aby media społecznościowe wciągnęły Cię w wir kłamstwa. Idealne, błogie, szczęśliwe życie nie jest tak powszechne, jak chcielibyśmy wierzyć, przeglądając social media.

Uwierz w siebie jak Kate Winslet 

Zdecydowanie, wideo z Kate Winslet to coś więcej niż reklama. Choć intuicyjnie czujemy, że wystąpienie gwiazdy kierowane jest głównie do kobiet, tak naprawdę powinien obejrzeć je każdy, niezależnie od wieku, zasobności portfela, liczby zmarszczek czy płci.

Każdy w końcu potrzebuje powiedzieć do siebie samego w prawdzie i z pełnym przekonaniem: „Jestem wartościowy!”

No jasne, ale jak to w sobie odnaleźć? Jak to poczuć? Kate Winslet daje nam kilka rad:

- Zrób coś prostego, co sprawi, że poczujesz, że żyjesz! Stań boso na trawie. Weź zimny prysznic. Zapal ulubioną świecę. Przeczytaj książkę kucharską  – mówi aktorka. - Proste rzeczy też mogą sprawić Ci wielką radość – zapewnia Kate Winslet i dodaje, że jej pewność siebie bierze się z pracy, przebywania z rodziną i dobrych relacji z przyjaciółmi.

SPODOBAŁ CI SIĘ WELL.PL? OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE: