Kaia Gerber, córka Cindy Crawford odtwarza kultowe zdjęcie swojej mamy

Cindy Crawford i Kaia Gerber to matka i córka, które podbiły świat mody. Obie są supermodelkami i obie ciężko zapracowały na swój wielki sukces. Niedawno 55-letnia supermodelka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej córki, która odtworzyła jej fotografię z 1994 roku. Zdaniem fanów wyglądają jak dwie krople wody, a sama Cindy Crawford przyznaje, że czuje się tak, jakby oglądała swoje zdjęcie.

Reklama

- Dziecko ukradło mój wygląd! - pisze z przymrużeniem oka Cindy Crawford na Instagramie.

Rozwiane włosy, biodrówki i granatowy sweter crop od Ralpha Laurena – obie modelki prezentowały się w nich fantastycznie, ale tym, co najbardziej przyciągnęło uwagę fanów są niemal identyczne rysy twarzy.

- Wow, naprawdę myślałem, że to ty, Cindy! Teraz mam podwójne ujęcie. Wspaniała jak jej mama! - pisze w komentarzu fotograf Nigel Baker.

Podobnego zdania byli także fani, którzy nie mogli nadziwić się, jak piękne i podobne są do siebie mama i córka. 

Kaia Gerber – wschodząca gwiazda modelingu

Kaia Gerber miała zupełnie inny start niż jej mama. Wielu uważa, że otrzymała złoty bilet do świata mody. Podobno luksusowe marki z niecierpliwością czekały aż skończy 16 lat. Od tego czasu pojawiła się już na pokazach największych projektantów, w tym u Calvina Kleina, Marca Jacobsa, Burberry, Prady, Chanel czy Fendi. 

- Myślę, że tym, co pociągało mnie w modelingu, był fakt, że moje zdjęcia i tak pojawiały się już w gazetach. Chciałam mieć na to jakiś wpływ. Ale mama nigdy nie popychała mnie w tą stronę. To była moja decyzja – mówi Kaia Gerber w wywiadzie dla Vogue UK.

Zdaniem ekspertów świata mody Kaia Gerber jest tak profesjonalna, ambitna i zaangażowana, że zdobyłaby wielką sławę, nawet gdyby jej mamą nie była Cindy Crawford. Zdaniem modelki to nie kwestia przypadku.

- Modeling nigdy nie był dla mnie obcym światem. Czułam, że go rozumiem. Wiedziałam, w co się pakuję, więc nie czułam przerażenia. Bardzo cenię kobiety takie, jak moja mama – kobiety, które nie wiedzą nic na temat branży, gdy decydują się na karierę modelki – dodaje Kaia Gerber.