Jeremy Renner wrócił do zdrowia po tragicznym wypadku

Jeremy Renner w zdumiewającym tempie wrócił do zdrowia po poważnym wypadku, który wydarzył się na początku tego roku. Aktor złamał 30 kości po tym, jak uratował swojego siostrzeńca przed staczającym się ze wzgórza pługiem śnieżnym. Sam aktor niestety nie zdążył umknąć przed maszyną. W późniejszych wywiadach mówił, że bez wahania zrobiłby to ponownie. Prawdziwy Avengers!

Reklama

Filmowy Hawkeye przeszedł liczne operacje oraz spędził tygodnie w szpitalu, ale już w kwietniu udało się pojawić mu na czerwonym dywanie podczas promocji swojego programu "Renowacje Jeremy'ego", który możecie oglądać w Disney+.

- Wyglądam teraz na trochę poobijanego, ale obiecuję, że ten program jest tym, co napędza mnie do wyzdrowienia i sprawia, że chcę się być lepszy każdego dnia" – mówił wtedy podczas wywiadu dla Variety.

- Postawiłem sobie za cel przejście po tym dywanie. I teraz mogę się tym cieszyć

Mijają kolejne miesiące, a gwiazdor najwyraźniej coraz mocniej się rozkręca, bo oto zapowiada kolejne przedsięwzięcie, w którym weźmie udział.

Jeremy Renner będzie producentem wódki. Aktor został właścicielem Sweet Grass Vodka

W poście na Instagramie Jeremy Renner ogłosił, że został właścicielem marki Sweet Grass Vodka.

- Jestem bardzo wdzięczny za postępy, jakie poczyniłem od początku tego roku. To pozwoliło mi pójść naprzód z moim zainteresowaniem Sweet Grass Vodka. Ich misja jest zakorzeniona w społeczności i wspólnych doświadczeniach, dlatego gdy kiedy spróbowałem ich trunku, wiedziałem, że chcę stać się częścią tego projektu – napisał aktor.

Przedstawiciele Sweet Grass Vodka także podzielili się komunikatem w swoich mediach społecznościowych.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy współpracować z kimś, kto rezonuje z naszą pasją i wizją tworzenia najlepszej wódki na świecie - powiedział Jarrod Swanger, dyrektor generalny firmy.

Z dalszej części komunikatu dowiadujemy się, że Jeremy Renner wyruszy w tournée, podczas którego będzie podpisywać butelki Sweet Grass Vodka.

Powstały w Charleston trunek składa się z trzech prostych składników: ziemniaków, wody i drożdży. Każda butelka Sweet Grass Vodka zawiera pojedyncze źdźbło słodkiej trawy, które zostało wcześniej zakupione od lokalnych rzemieślników, przycięte na wymiar, umyte i zdezynfekowane, wysuszone i ręcznie zapakowane do butelek.

Sweet Grass Vodka została nagrodzona trzema nagrodami Global Masters Awards w kategoriach "Micro Distillery", "Smoothest" i "Organic", a także otrzymała złoty medal jako najlepsza krajowa wódka 2022 roku od The Fifty Best.

Jak dotąd, produkt jest dostępny do fizycznego zakupu tylko na Florydzie, w Georgii, Illinois, Karolinie Południowej i Tennessee oraz w sprzedaży wysyłkowej na terenie Stanów Zjednoczonych w cenie 26 dolarów za butelkę.