Mega jacht Koru Jeffa Bezosa

Mega jacht Jeffa Bezosa jest naprawdę mega. "New York Post" porównał Koru do Amazona, którego właścicielem jest Bezos właśnie: na tej wypasionej łodzi znajdziecie wszystko, co można sobie wyobrazić - podobnie jak na platformie sprzedażowej.

Reklama

Koru to najwyższy jacht żaglowy na świecie. Jego trzy ogromne maszty o długości niemal 70 metrów napędzają go do 20 węzłów. To także największy jacht miliardera, który może poruszać się tylko na sile żagla.

 

Jeff Bezos i Lauren Sanchez na romantycznym rejsie Koru

Jeff Bezos i Lauren Sanchez kilka dni temu przylecieli na Majorkę prywatnym odrzutowcem, skąd helikopterem polecieli na Koru, który jest oczywiście wyposażony w lądowisko.

Miliarder sprawił, że ten rejs oboje zapamiętają do końca życia. To właśnie na pokładzie jachtu Jeff Bezos oświadczył się Lauren Sanchez, wręczając jej wart 2,5 mln dolarów pierścionek. 53-latka oczywiście zgodziła się zostać żoną jednego z najbogatszych ludzi na świecie.

Jeff Bezos ozdobił jacht podobizną Lauren Sanchez?

Okazuje się, że miliarder wyraża swoją miłość do ukochanej na wszelkie możliwe sposoby. "The Daily Mail" opublikował zdjęcia Koru, na których widać, że jego dziób został ozdobiony rzeźbą. Figura przypomina rzymską boginię, ubraną w zwiewną suknię, a na jej ramiona opadają długie falowane włosy.

Trudno nie zgodzić się z opinią, że twarz owej bogini przypomina Lauren Sanchez. 

Co więcej galion pojawił się dopiero przy okazji zaręczyn, co tylko podsyca domysły, że inspiracją bogini była ukochana Jeffa Bezosa.