Jeff Bezos i Lauren Sanchez zaręczyli się

Jeff Bezos i Lauren Sanchez są ze sobą od kilku lat, choć dokładna data rozpoczęcia ich związku nie jest znana. Oficjalnie zaczęli być parą po rozwodzie biznesmena w 2019 roku, jednak mówi się, że płomienny romans połączył ich znacznie wcześniej.

Reklama

Niezależnie od okoliczności, w których rozpoczął się ten związek, teraz zostanie scementowany. Jeff Bezos oświadczył się bowiem Lauren Sanchez i zrobił to, jak na mulitimiliardera przystało.

Szef Amazona poprosił ukochaną o rękę na swoim megajachcie Koru wartym 500 mln dolarów podczas rejsu w okolicach wybrzeża Cannes. Dziennikarka przyjęła zaręczyny, a jej serdeczny palec został ozdobiony pierścionkiem za 2,5 miliona dolarów z ogromnym diamentem. Według wstępnych szacunków jest to 20-karatowy kamień.

Jeff Bezos i Lauren Sanchez na romantycznym rejsie megajachtem Koru

Jeff Bezos i Lauren Sanchez wyruszyli w romantyczny rejs, podczas którego doszło do zaręczyn. O tej ważnej chwili w życiu 59-letniego biznesmena i 54-letniej dziennikarki poinformowały zagraniczne tabloidy.

Paparazzi uchwycili na zdjęciach zakochanych. Na fotografiach można też dostrzec imponujący pierścionek zaręczynowy.

Narzeczeni świętowali swoje zaręczyny na lądzie, gdzie zjedli romantyczną kolację w restauracji La Petite Maison. Na tę okazję Lauren Sanchez wybrała krótką białą sukienkę ozdobioną perłami i kryształkami. Zagraniczne media sugerują, że tą kreacją narzeczona Jeffa Bezosa pokazała, jak może prezentować się w sukni ślubnej.

Całą stylizację dziennikarki dopełniały miękkie loki luźno opadające na jej odsłonięte ramiona. Oczy podkreśliła makijażem smokey eye, a na usta nałożyła różową szminkę. Trzeba przyznać że całość prezentowała się oszałamiająco.

Jeff Bezos na tę okazję wybrał raczej casualowy strój. Jasne spodnie, niebieska koszula i śnieżnobiałe tenisówki.

Luksusowy jacht Jeffa Bezosa u wybrzeży Ibizy / Getty Images Luksusowy jacht Jeffa Bezosa u wybrzeży Ibizy / Getty Images