Jak dziś wyglądałaby księżna Diana?

Czy miłość od pierwszego wejrzenia naprawdę istnieje? Trudno powiedzieć, ale bez wątpienia jeden nieśmiały uśmiech księżnej Diany wystarczył, by zachwycić sobą cały świat. Gdy w 1997 roku do mediów trafiła informacja o jej tragicznej śmierci, cały świat oddech. Dziś księżna Diana miałaby 60 lat. Jak mogłaby wyglądać sześćdziesięcioletnia Lady Di? Jednej z aplikacji cyfrowych udało się to zilustrować. Zmodyfikowane zdjęcie wygląda niesamowicie! 

Reklama

 

Nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że księżna wyglądałaby tak samo olśniewająco, jak zawsze. Jej niewysublimowany szyk, gracja i subtelność stały się legendą, a stylizacje, które oglądamy na starych fotografiach wciąż pozostają synonimem najwyższej klasy.

 

Księżna Diana – nieszczęśliwa miłość, samotność i tragiczna śmierć

- Zawsze wiedziałam, że nie zostanę królową – mówiła księżna Diana w jednym z wywiadów.

Życie Królowej Ludzkich Serc nie należało do łatwych. Gdy jako kilkunastoletnia dziewczyna trafiła przed ołtarz w Katedrze Św. Pawła w Londynie, nie zdawała sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje wiążą się z jej nowym tytułem. Samotność, bulimia, wieloletni romans księcia Karola i nieustanna walka z prasą doprowadziły do decyzji o odejściu od rodziny Royalsów – choć nie było to łatwe. Słowa księżnej Diany okazały się jednak prorocze.

Wypadek księżnej Diany 31 sierpnia 1997 roku wstrząsnął nie tylko Wielką Brytanią. Wiele osób do dziś nie potrafi pogodzić się z tym tragicznym wydarzeniem. Każdego roku 1 lipca, w dzień urodzin Lady Di, cały świat z sentymentem powraca do jej historii, wspominając ją jako jednego z najwspanialszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Spodobał Ci się Well.pl? Zapraszamy na nasze konto na Instagramie: