Córka Putina w związku z Igorem Zełenskim 

Jak podaje niemiecki Der Spiegel, córka Putina Katerina Tichanowa od lat żyje w związku z Igorem Zełenskim, szefem monachijskiego baletu, którego media nazywają „arcy-nemezis” Władimira Putina.

Reklama

Od początku swojej kampanii wojskowej przeciwko Ukrainie Władimir Putin otwarcie szydził z prozachodnich Rosjan, komentując że „ich mentalność jest tam, nie tutaj”.

Okazuje się jednak, że entuzjazm do zachodnich podróży, który przejawia jego córka – Katerina Tichonowa – niczym nie różni się od entuzjazmu oligarchów, których prezydent Rosji nazywa „szumowinami i zdrajcami”.

Niemieckie media odkryły dokumenty, które potwierdzają, że Katerina Tichonowa od lat żyje w związku z Igorem Zełenskim.

Wnuczka Władimira Putina

Podobno w latach 2017-2019  Katerina Tichonowa miała „ponad pięćdziesiąt razy” podróżować do Monachium, czyli do miejsca, w którym mieszka tancerz, z dwuletnią wówczas dziewczynką. Dziennikarze sugerują, że jest to prawdopodobnie pierwsze dziecko pary, czyli wnuczka prezydenta Rosji.

- Zełenski był związany z młodszą córką Władimira Putina, jest też ojcem wnuczki rosyjskiego przywódcy, na co wskazuje szereg dokumentów - między innymi dane pasażerów z lotniska Moskwa-Wnukowo, kopie paszportów oraz e-maile 35-letniej Tichonowej - czytamy w Der Spiegel.

Igor Zełenski – sekretny zięć Władimira Putina?

Jak widzimy, rodzina prezydenta Rosji skrywa przed nami jeszcze wiele tajemnic. Czyżby ukrywał przed światem także zięcia? Niewykluczone. Wszystko wskazuje na to, że Władimir Putin nie pała sympatią do Igora Zełenskiego i wcale nie chodzi jedynie o jego życie w Monachium.

Warto zaznaczyć, że Igor Zełensky nie jest spokrewniony z Wołodymyrem Zełenskim. 52-letni Igor Zelensky był przed laty tancerzem cieszącym się międzynarodowym uznaniem. Od 2016 roku był dyrektorem artystycznym Bayerisches Staatsballet, jednak rezygnował ze swojej roli 4 kwietnia 2022, powołując się na „prywatne powody rodzinne”, nie zareagował jednak na wezwania do potępienia wojny Putina w Ukrainie.