Iga Świątek na wakacjach w Stanach Zjednoczonych

Iga Świątek właśnie przebywa na zasłużonych wakacjach po tym, jak z premedytacją wywalczyła zwycięstwo podczas tegorocznego San Diego Open. Tym razem jednak tenisistka nie powróciła do Polski, jak to ma w zwyczaju. Zamiast tego pozostała w Stanach Zjednoczonych, napawając się szumem oceanu, pięknem tamtejszych plaż i słodkimi drinkami z palemką.

Reklama

Na social mediach Igi Świątek pojawił się krótki filmik z jej poturniejowych wakacji. I musimy powiedzieć, że jest czego zazdrościć. Długie spacery wzdłuż wybrzeża, ciepłe muśnięcia promieni słońca, palmy, surfing – to wszystko brzmi jak spełnienie amerykańskiego snu. Tyle że to nie koniec.

Iga Świątek postanowiła skomentować instagramową relację Courtney Cox, czyli Moniki Geller z serialu „Przyjaciele”. Gwiazda kilka dni temu udostępniła  filmik ze swoich wyczynów na korcie. Polska tenisistka zaproponowała jej pomoc!

Dlaczego Iga Świątek chce pomóc Monice Geller z „Przyjaciół”?

Courtney Cox postanowiła podzielić się z fanami filmikiem nagranym podczas krótkiego sparingu z trenerem, który – cóż - był dla niej bezlitosny. Po jego kilku silniejszych serwisach aktorka krzyknęła: „O mój Boże… Nie byłam na to przygotowana!”.  Iga Świątek postanowiła skomentować wideo serialowej Moniki z "Przyjaciół". 

- Gdybyśmy razem grały w debla, nikt by cię nie trafił... Tak tylko mówię… - napisała w komentarzu na Instagramie Iga Świątek.

Aktora od razu odpisała tenisistce, zapraszając ją na wspólny mecz. I choć ta krótka wymiana zdań mogłaby wydawać się standardem, dla Igi Świątek z pewnością nie była. Tenisistka już nie raz podkreślała, że jest ogromną fanką serialu „Przyjaciele”.

 

„Przyjaciele” – ulubiony serial Igi Świątek

O zamiłowaniu Igi Świątek do jednego z najpopularniejszych sitcomów na świecie dowiedzieliśmy się już podczas US Open. Wówczas polska tenisistka zażartowała, że podczas meczu rozpraszał ją widok Matthew Perry'ego na trybunach. 

- Bardzo chciałam być skupiona, ale zobaczyłam na ekranie Matthew Perry'ego podczas zmiany stron. Czy mogłoby być coś bardziej ekscytującego? - napisała na Twitterze Iga Świątek.

Aktor od razu odpowiedział na post tenisistki, gratulując jej wygranej.

- Gratulacje po wczorajszej wspaniałej wygranej, mistrzyni - odpisał Matthew Perry.

Cóż, być może więc pewnego dnia zobaczymy relację z meczu Cournety Cox i Igi Świątek? To na pewno byłoby mega ekscytujące!