Emma Watson nową twarzą Prada Beauty

Luksusowy dom mody Prada właśnie zaprezentował kampanię najnowszego zapachu Prada Paradox. Jej twarzą została sama Emma Watson, która – cóż – wprost doskonale ucieleśnia ducha nowoczesnej kobiecości.

Reklama

- Emma Watson to coś więcej niż muza. To coś więcej niż twarz. Więcej, niż idealne ucieleśnienie kobiety w duchu Prady. To uosobienie nowoczesności, celebrujące kobiecą wielowymiarowość. Wyrafinowana, zaciekła, intelektualna. Ona jest wszystkim i przeciwieństwem wszystkiego. Zawsze biegnie w kierunku kolejnej wersji siebie – czytamy na Instagramie Prady.

Nowy zapach Prady – Paradox – celebruje wielowymiarowość kobiety. Nic dziwnego zatem, że Emma Watson, jako aktorka i aktywistka, została poproszona przez markę także o wyreżyserowanie kampanii.

- Emma Watson posiada pełną mocy elegancję i zaangażowanego ducha, zdeterminowanego do pozytywnej ewolucji – to idealne ucieleśnienie nowego kobiecego zapachu Prady. Jej rozległy dorobek, od aktorstwa po aktywizm, jest nawet poza inspiracjami, a każda z nich staje się wyznacznikiem jej autentyczności i zdolności do przemawiania do młodego, zaangażowanego pokolenia, które uwielbia autentyczność – mówi w oświadczeniu dyrektor generalny Prada Beauty International, Yann Andrea.

Prada Paradox - siła kobiecości w roli głównej

Naszym zdaniem kampania zapachu Paradoxe stworzona pod obiektywem Harley Weir prezentuje się fenomenalnie!

Emma Watson w bardzo charakternej fryzurze pixie, masywnych kolczykach z logo Prady i ognistej, pomarańczowej sukience doskonale ucieleśnia siłę kobiecości. Kontrastem do tego jest przyciągające wzrok kocie oko. 

- Prada zawsze wykraczała poza tradycyjne modele i archetypy piękna poczętego. Słynie z kobiecości, która rzuca wyzwanie konwencjom. To przyjemność tworzyć kampanię i reprezentować zapach z tak głęboką filozoficzną koncepcją i inicjatywami na rzecz zrównoważonego rozwoju w sposób, który wydaje się naprawdę prawdziwy i odpowiedni – powiedziała w oświadczeniu Emma Watson.

Prada Paradox pojawi się na rynku prawdopodobnie już 22 sierpnia 2022. Już wkrótce marka ujawni więcej szczegółów dotyczących nowego zapachu.