Elon Musk spędza wakacje na Mykonos

Greckie wyspy cieszą się ogromną popularnością wśród urlopowiczów. Nie oznacza to jednak, że są przereklamowane. Uwielbia je nawet sam Elon Musk, który właśnie udał się na beztroski urlop na Mykonos.

Reklama

Delikatne powiewy wiatru, szum morza, pełne słońce i cykanie cyklad – to właśnie Mykonos w pigułce, czyli sposób na urlop idealny. Elon Musk postanowił wykorzystać letnie klimaty greckiej wyspy i popływać na Morzu Egejskim.

I trudno się temu dziwić. Mykonos uważane jest za jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, które jest w stanie zapewnić urlopowiczom wszystko, czego dusza zapragnie – od absolutnej ciszy na obrzeżach, aż po tętniące życiem centrum. 

Jak donoszą zagraniczne media, szef SpaceX wraz z przyjaciółmi - m.in  Sarah Staudinger i Arim Emanuelem - zjedli posiłek w restauracji Spilia Seadie, a następnie wybrali się prywatnym jachtem na jedną z malowniczych wysepek w pobliżu.

Elon Musk w awiatorkach podczas wakacji na Mykonos / Getty Images Elon Musk w awiatorkach podczas wakacji na Mykonos / Getty Images

 

I jeszcze kilka słów o wakacyjnej stylizacji Elona Muska - klasyczny t-shirt, szorty i okulary pilotki. Ten zestaw mówi sam za siebie - jest naprawdę beztrosko.

Elon Musk uwielbia podróżować po Europie. W zeszłym roku spędził je w boskiej Toskanii.

 

Europejskie podróże Elona Muska

W 2021 roku Elon Musk wraz z ówczesną żoną Grimes przelecieli Atlantyk, aby spędzić wakacje wśród winnic Toskanii. Gości przywitał sam  burmistrz Florencji, Dario Nardella. Wspólnie nagrali filmik, który miał jeszcze bardziej  zachęcić turystów do odwiedzin w tym niesamowitym regionie. 

Cóż, musimy powiedzieć, że nie jesteśmy zaskoczeni wakacyjnymi wyborami miliardera. Europa ma naprawdę wiele do zaoferowania. Być może kiedyś zwiedzimy ją szlakiem Elona Muska ;)?