Elon Musk nowym wybrankiem Kim Kardashian?

Po tym jak Kim Kardashian ogłosiła swoje rozstanie z Petem Davidsonem, wiele osób zaczęło się zastanawiać, kto będzie nowym wybrankiem celebrytki. Według zagranicznych mediów kandydat jest tylko jeden: Elon Musk.

Reklama

Mnóstwo fanów Kim Kardashian uważa, że Elon Musk jako jeden z niewielu byłby w stanie zapewnić celebrytce odpowiednią ilość uwagi.

Jak donosi National Enquirer to dla niej bardzo ważna kwestia, podobnie jak ta związana z dorobkiem finansowym jej nowego partnera – musi być odpowiednio ustawiony.

- Kim Kardashian nie chce umawiać się z kimś, kto jest tylko bogaty. Musi być ultrabogaty. Mówi, że szuka dojrzałego faceta, który jest na podobnym poziomie pod względem sukcesu i bogactwa – mówi anonimowe źródło National Enquirer

Szef Tesli i SpaceX, a zarazem najbogatszy człowiek na świecie, wydaje się zatem odpowiednią partią, co podobno wpadło w oko także matce celebrytki.

Kim Kardashian i Elon Musk - romans roku czy plotki? 

W całą sprawę zamieszana jest także Kris Jenner, której podobno bardzo zależy na tym, by Kim znalazła sobie tak wspaniałego partnera jak Elon Musk

- Kris chciałaby, żeby Kim umawiała się z Elonem Muskiem, ale jak do tej pory z jego strony nie było śladu zainteresowania – dodaje anonimowe źródło National Enquirer.

Być może Elon Musk stwierdził, że jego poziom nie jest jednak zrównany z poziomem Kim Kardashian – choć kto wie? Podobno wielkie romanse rozpoczynają się po cichu.