Elona Musk i Natasha Bassett są parą? 

Elona Muska chyba nikomu na tej planecie nie trzeba przedstawiać. Właściciel Tesli i SpaceX, który marzy o podboju kosmosu, a jednocześnie najbogatszy człowiek na Ziemi, to – dość ekscentryczna postać, również w kwestii związków.

Reklama

Ostatnio na celowniku paparazzi pojawiła się nowa kobieta, która – zdaniem nieujawnionych źródeł „Hollywood Life” – ma być kolejną dziewczyną Elona Muska.

Chodzi o Natashę Bassett, 27-letnią aktorkę z Sydney, która zagra w najnowszym filmie Baza Luhrmanna. Produkcja skupia się na życiu Elvisa Presleya, a Natasha Bassett ma wcielić się w pierwszą dziewczynę króla rock’n’rolla, Dixie Locke.

Jednak o australijskiej aktorce być może będzie głośno nie tylko z powodu jej rozwoju kariery aktorskiej. Natasha Bassett została bowiem zauważony na lotnisku w Los Angeles, gdy opuszczała prywatny odrzutowiec Elona Muska. Jak czytamy w plotkarskiej prasie, para jest w „monogamicznym związku”.

Elon Musk - żony, kobiety, dzieci 

Elon Musk ma za sobą kilka związków, na temat których rozpisywały się media. W 2000 roku stanął na ślubnym kobiercu z Justine Wilson, z którą miał sześcioro dzieci. Pierworodny syn pary zmarł kilka tygodni po narodzinach w 2002 roku. Dwa lata później na świat przyszły bliźniaki – Xavier i Griffin, a w 2006 roku parze urodziły się trojaczki: Saxon, Damian i Kai.

Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. W 2010 roku Elon Musk ożenił się ponownie, tym razem z Talulah Riley. Ten związek również nie przetrwał, a na horyzoncie pojawiła się nowa postać – piosenkarka Grimes, która urodziła w 2020 roku Elonowi Muskowi syna X AE A-Xii. Para rozstała się kilka miesięcy temu.

Wszystko wskazuje więc na to, że najbogatszy człowiek świata ma nową dziewczynę, która jest od niego młodsza o 23 lata.

Kim jest Natasha Bassett? 

Natasha Bassett urodziła się w Sydney, ale w 2019 roku przeniosła się do Nowego Jorku, by rozwijać talent aktorski. Ma za sobą udział w kilku amerykańskich i australijskich produkcjach. W „Britney Ever After” zagrała samą Britney Spears. Teraz zagra pierwszą dziewczynę Elvisa u boku Austina Butlera, który wcieli się w tytułową postać.

Natasha Bassett, oprócz aktorstwa, ma również inne hobby. W wywiadzie dla australijskiego Vogue’a przyznała, że uwielbia piec ciasta, a to zajęcia szczególnie pomaga jej w sytuacjach stresowych.

Co sądzicie o prawdopodobnym związku Elona Muska z australijską pięknością?

SPODOBAŁ CI SIĘ WELL.PL? Obserwuj nas na Instagramie: