Elon Musk - dzieci

Elon Musk ma na swoim koncie już trzy małżeństwa i kilka gorących romansów po drodze. Oficjalnie wiadomo, że jest ojcem siedmiorga dzieci z różnymi kobietami. Matką pierwszej piątki jest Justine Musk, natomiast kolejnej dwójki Clarie Boucher, znana jako Grimes.

Reklama

A jednak dokumenty sądowe uzyskane przez Insider wykazują, że w listopadzie ubiegłego roku Elon Musk ponownie został ojcem! Nowina dotyczy bliźniąt, których matką ma być Shivon Zilis, członkini zarządu Neuralink.

Podobno para wybrała się wspólnie do urzędu w Teksasie, aby złożyć dokumenty o nadanie dzieciom nazwiska zarówno ojca, jak i matki.

 

Elon Musk łamie własne zasady? 

Fakt ten jest jednak bardzo niespodziewany z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, Elon Musk ani razu nie zabrał głosu w sprawie i po drugie - jak zauważa Tech Crunch - domniemany romans miliardera z Shivon Zilis rodzi pytania o naruszenie korporacyjnych zasad. 

Media uważają to zachowanie za niemal całkowicie akademickie, biorąc pod uwagę zarówno ogromne bogactwo dyrektora generalnego Tesli, jak i jego całkowite lekceważenie wszelkiego rodzaju przepisów.

Przypomnijmy jednak, że Elon Musk wielokrotnie potępiał zjawisko spadku liczby ludności zarówno w USA, jak i na całym świecie. Można więc śmiało powiedzieć, że chyba postanowił wziąć sprawy w swoje ręce ;)