Cristiano Ronaldo pobił rekord Instagrama

Cristiano Ronaldo z pewnością nie narzeka na brak sukcesów. Kapitan reprezentacji piłki nożnej w Portugalii i czołowy napastnik klubu Manchester United ma na swoim koncie pięć Złotych Piłek, cztery nagrody Europejskich Złotych Butów oraz pięć zwycięstw w plebiscycie Piłkarza Roku FIFA – wymieniać można by jeszcze długo. Tym razem jednak przyszedł czas na medialne zwycięstwo... 

Reklama

Zaledwie dzień po tym, jak Cristiano Ronaldo świętował swoje 37. urodziny, na jego Instagramie wybiło 400 milionów obserwatorów. Tym samym piłkarz stanął na szycie listy najpopularniejszych instagramowych profili na całym świecie.

W ciągu zaledwie sześciu miesięcy portugalski piłkarz odnotował wzrost liczby obserwatorów na Instagramie o 163 miliony osób. Tym samym Cristiano Ronaldo wyprzedził w instagramowym rankingu Kylie Jenner (308 milionów obserwatorów) oraz Lionela Messi (306 milionów obserwatorów).

 

37. urodziny Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo świętował swoje 37. urodziny wraz z ukochaną Georginą Rodiguez. Nie zapomniał jednak o fanach, którzy od rana do wieczora zalewali go mnóstwem życzeń. Na jego profilu na Instagramie pojawił się post, w którym piłkarz podsumował swoje dotychczasowe życie.

- Życie to kolejka górska. Ciężka praca, szybkie tempo, ogromne cele i wymagające oczekiwania. Ale ostatecznie wszystko sprowadza się do rodziny, przyjaźni i wartości, które sprawiają, że wszystko, co robisz, jest czegoś warte. Dzięki za wszystkie wiadomości! 37 i odliczam dalej! - czytamy na Instagramie Cristiano Ronaldo.