7,2 mln dolarów za informacje o skradzionej biżuterii 

W 2019 roku, gdy Tamara Ecclestone wraz z mężem – Jayem Rutlandem – i córeczką przebywali na wakacjach w Laponii, jej dom w Kensington został okradziony. Wśród zrabowanych przedmiotów znalazła się drogocenna biżuteria, której łączna wartość określana jest na 31 mln dolarów.

Reklama

- Czekałam wystarczająco długo na to, aby odzyskać swoje przedmioty konwencjonalnymi środkami. Mel Gibson w „Ransom” zainspirował mnie jednak do działania – powiedziała na Instagramie Tamara Ecclestone.

Z tego powodu Tamara Ecclestone ogłosiła „poszukiwanie skarbów”. Każdemu, kto cokolwiek wie na temat skradzionej biżuterii, a jego informacje przyczynią się do jej odnalezienia, otrzyma nagrodę w wysokości 7,2 miliony dolarów.

 

Córka miliardera poszukuje skarbów

Jak do tej pory z całej kradzieży córka Berniego Ecclestone’a odzyskała jedną parę kolczyków. Mimo to - jak sama mówi – pieniądze są dla niej przy tym drugorzędną sprawą.

Wiele egzemplarzy spośród drogocennej biżuterii niosło za sobą przede wszystkim wartość sentymentalną. Były to pamiątki rodzinne lub symbole ważnych wydarzeń w jej życiu.

W związku z tym dziedziczka fortuny Ecclstone'ów zaoferowała również nagrodę w wysokości 300 tys. dolarów za zdradzenie lokalizacji podejrzanego złodzieja - Daniela Vukovica - który prawdopodobnie przebywa w Serbii.