Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli ślub

Jeśli ktokolwiek z nas miał wątpliwości, że czasami życie może wyglądać jak z bajki, ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz z pewnością je rozwieje.

Reklama

Para stanęła na ślubnym kobiercu w sobotę, 9 kwietnia 2022 roku. Ceremonia odbyła się przy Palm Beach na Flordzie w luksusowej posiadłości Peltzów wartej 103 miliony dolarów, która uginała się od ogromu girland z kwiatów. Sama natura zresztą w pewnym sensie stała się motywem przewodnim ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz, bo słowa przysięgi małżeńskiej zostały wypowiedziane nad brzegiem oceanu.

Do pary dołączyło sześciu drużbów i sześć druhen a sama ceremonia została odprawiona zgodnie z tradycją żydowską, tuż przed końcem szabatu.

 

Suknia ślubna Nicoli Peltz

Nicola Peltz zdecydowała się na romantyczną suknię haute couture z pokazowym trenem od Valentino, którą pomogła jej wybrać stylistka Leslie Fremar. Kreacja, choć na pierwszy rzut oka prosta, została wzbogacona o zachwycające detale: przeszycia wykonane niebieską nicią oraz talizman w formie oka proroka – prezent dla panny młodej od jej matki, Claudii Heffner Peltz.

I choć z pewnością suknia ślubna Nicoli Peltz błyszczała tego dnia najjaśniej, Victoria Beckham zadbała o to, by i goście wyglądali równie fantastycznie. Sama projektantka miała na sobie metaliczną kreację houte couture, natomiast jej długoletnia przyjaciółka Eva Longoria zdecydowała się na obcisłą, czarną sukienkę z kolekcji wiosna/lato 2022. Projekt Victorii Beckham nosiła także modelka, Mia Regan.

 

Wesele Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama

Jak donosi Daily Mail, ślub i wesele Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz był wart przeszło cztery miliony dolarów. Na przyjęciu weselnym pojawili się bracia pana młodego, Romeo i Cruz, a także jego 10-letnia siostra, Harper. David Beckham miał natomiast odczytać jedno z błogosławieństw.

Całe wydarzenie zgromadziło ok. 300 osób. Wśród znanych gości znaleźli się: Melanie C, Serena i Venus Williams, Jordan Brewster, Gordon Ramsey oraz Marc Anthony, który wykonał dla nowożeńców cztery piosenki.

Co ciekawe, Nicola Peltz i Brooklyn Beckham podobno nawiązali współpracę z fundacją Care, zapraszając swoich gości do składania datków na rzecz pomocy Ukrainie.

Po ceremonii wszyscy goście zostali poczęstowani koktajlami przyozdobionymi kwiatami wiśni, a rozrywkę zapewnił im kwartet jazzowy oraz 12-osobowa kapela.

W czasie wesela David Beckham miał złożyć hołd swojemu najstarszemu synowi oraz nowej synowej, po którym para zatańczyła pierwszy taniec do piosenki „Only Fools Rush In” w wykonaniu Lloyiso.

- To było miłe wydarzenie, nie za duże, w stylu black tie. Wszędzie stacjonowała ochrona, a gości poproszono o nierobienie zdjęć, ponieważ para młoda nawiązała współpracę z Vogue, która umieści profesjonalną relację na swojej stronie – mówi dla Daily Mail tajemniczy informator.