Bill Gates został dziadkiem

Już kilka miesięcy temu świat obiegła wiadomość, że najstarsza córka miliardera, Jennifer Gates i jej mąż Nayel Nassar spodziewają się dziecka.

Reklama

- Ostatnio zacząłem patrzeć na świat przez nowy obiektyw - kiedy moja starsza córka przekazała mi niesamowitą wiadomość, że w przyszłym roku zostanę dziadkiem. [...] Ta myśl nadaje mojej pracy nowy wymiar. Kiedy myślę o świecie, w którym urodzi się mój wnuk, jestem bardziej zainspirowany niż kiedykolwiek, aby pomóc wszystkim dzieciom i wnukom mieć szansę na przetrwanie i rozwój – opisał w mediach społecznościowych swoją radość z tej nowiny Bill Gates.

Pierwsze dziecko Jennifer Gates przyszło na świat 4 marca 2023 roku, a szczęśliwa mama opublikowała w mediach społecznościowych uroczą fotografię, na której widać stópki noworodka w objęciach dłoni świeżo upieczonych rodziców.

- Wysyłamy mnóstwo miłości od naszej małej zdrowej rodziny – podpisała zdjęcie.

Pod postem córki miliardera posypały się komentarze z gratulacjami. Można tam też znaleźć wpis samego Billa Gatesa: „Gratuluję Jenn i Nayel. Jestem bardzo dumny”.

Melinda Gates także wyraziła swoją radość z narodzin. „Witamy na świecie. Moje serce jest przepełnione” – napisała.

Wnuczka miliardera to dziewczynka, jednak rodzice dziecka na razie nie zdradzili, jakie imię dla niej wybrali.Jennifer Gates i Nayel Nassar 

Jennifer Gates i Nayel Nassar poznali się w 2017 roku na Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii. Nayel Nassar urodził się w Chicago, ale dorastał w Kuwejcie, jego rodzice pochodzą z Egiptu i są założycielami firmy zajmującej się luksusową aranżacją wnętrz.

Jennifer i Nayel mają wspólną pasję, którą są konie i podobno to właśnie ona scementowała ich związek. 

Nayel Nassar zawodowo zajmuje się jeździectwem – startował nawet na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, gdzie reprezentował Egipt.

Niedawno para kupiła imponujący penthouse w centrum Nowego Jorku, o czym informowaliśmy na łamach Well.pl.