Samochody Lamborghini stanowią stałą część motoryzacyjnej kolekcji wielu celebrytów. Być może to właśnie dlatego każda wiadomości o nowych posiadaczach najróżniejszych modeli marki nie są większym zaskoczeniem. W przypadku zdjęcia na instagramowym profilu Beyonce sprawa wygląda zupełnie inaczej. Piosenkarka jest posiadaczką Lamborghini LM002, czyli kultowego Lambo Rambo!

Reklama

Beyonce i „Rambo Lambo”

Model Lamborghini LM002, produkowany w latach 1986-1993, jest cywilną wersją wojskowego Cheetah  z napędem na cztery koła, który do dziś uważany jest prawdziwą perełkę w historii marki. Sercem pojazdu jest silnik V-12, charakterystyczny dla Lamborghini Countach, który może rozpędzić się do maksymalnej prędkości 190 km/h.

Beyonce i Rambo Lambo / Instagram @beyonce Beyonce i Rambo Lambo / Instagram @beyonce

Sama nazwa „Rambo Lambo” wzięła się właściwie od filmowego Rambo, czyli Sylvestra Stallone, który nigdy nie ukrywał, że Lamborghini LM002 zajmuje szczególne miejsce w jego sercu.

Lamborghini LM002 / Instagram @classiccarspoland Lamborghini LM002 / Instagram @classiccarspoland

Luksusowe samochody w garażu Beyonce 

Co ciekawe Rambo Lambo nie pierwszy raz kojarzone jest z Beyonce. Biała wersja modelu z czerwonym wnętrzem skradła show w teledysku „Apeshit” z 2018 roku. Już w samym singlu możemy usłyszeć: „First like my Lambo".

Od tej pory Lamborghinii LM002 stało się bardzo medialne. I choć nie wiadomo czy model z teledysku to ten sam, który widzimy w luksusowym garażu piosenkarki, sam wygląd i ozdobna tablica rejestracyjna wskazują na to, że tak.

Ale Rambo Lambo nie jest jedyną perełką w motoryzacyjnej kolekcji Beyonce i Jay-Z. Na zdjęciu opublikowanym na social mediach piosenkarki widzimy także Mercedesa Benz SL oraz zielonego Chevroleta El Camino.

Oprócz tego para posiada także Bugatti Veyron Grand Sport i Bentleya Continental GTB. Podobno Beyonce jest również właścicielką Rolls- Royca Boat Tail.