Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki spodziewają się czwartego dziecka

Anna Czartoryska-Niemczycka zaskoczyła fanów informacją o czwartej ciąży. Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, które podsumowała krótkim opisem:

Reklama

Przed nami kolejna przygoda. Trzymajcie kciuki.

Zaokrąglony brzuszek nie budzi wątpliwości, że para długo zwlekała z powiadomieniem fanów o ciąży.

Pod postem na Instagramie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej zawrzało. Aktorka po raz czwarty zostanie mamą. Delikatny uśmiech, domowa sceneria i zaokrąglony brzuszek – klimat panujący na zdjęciu to doskonałe podsumowanie wartości, która stała się dla jej całej rodziny sposobem na radzenie sobie ze sławą – spokój. Dlaczego małżeństwo tak długo trzymało ciążę w sekrecie?

Niemczyccy - życie rodzinne z dala od blasku fleszy

Rodzina Niemczyckich bardzo pilnie chroni swojej prywatności. Syn Zbigniewa Niemczyckiego, polskiego przedsiębiorcy, który od kilkunastu lat znajduje się na liście stu najbogatszych Polaków, rzadko bywa na imprezach branżowych, a informacje prasowe na jego temat są nikłe.

 

Michał Niemczycki i Anna Czartoryska-Niemczycka są małżeństwem od ośmiu lat. W tym czasie zostali rodzicami już trzykrotnie, ale nigdy nie zdecydowali się na publiczne ujawnienie wizerunku swoich dzieci. Życie z dala od reporterów, plotek, ścianek i blasku fleszy stało się dla nich filozofią szczęścia. Dziś jednak mamy już pewność, że Ksawery, Janina i Michał, potomkowie wielkiej fortuny, z niecierpliwością czekają na nowe rodzeństwo.