Andrzej Grabowski i nietypowa oferta na aukcji WOŚP 2023

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nadchodzi wielkimi krokami. Już pod koniec stycznia 2023 roku wszyscy Polacy ponownie zjednoczą się, by nieść pomoc „dla wszystkich małych i dużych” walczących z sepsą. Andrzej Grabowski również postanowił wziąć udział w akcji, choć jego aukcja z pewnością nie należy do typowych…

Reklama

Jak zadeklarował Andrzej Grabowski, dla wielkiej sprawy jest w stanie zrobić wszystko – nawet gdyby miała to być najbardziej nietypowa rzecz na świecie. Skąd o tym wiemy?

W ramach aukcji prowadzonych przez WOŚP aktor zaproponował, że poodkurza nasze mieszkanie! Podobno przyjdzie z asystentem, więc nie ma się co martwić - żadna powierzchnia nie jest mu straszna.

- Na aukcje WOŚP trafia niezwykle wyjątkowe spotkanie z Andrzejem Grabowskim! Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć Twoje mieszkanie. Miejsce realizacji aukcji proponowane Warszawa bądź Kraków, jednak Andrzej Grabowski dla hojnego Zwycięzcy gotów jest przyjechać do dowolnego miasta w Polsce – czytamy na stronie licytacji Andrzeja Grabowskiego.

Jeśli zatem zależy nam na tym, aby to właśnie w naszym domu aktor zamienił się na chwilę w gosposię, będziemy musieli zapłacić aktualnie co najmniej 11 100 złotych. Licytację znajdziemy na stronie Allegro.WOŚP 2023 - kiedy finał?

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy obędzie się 29 stycznia 2023 roku. Tym razem akcja dedykowana jest osobom zmagającym się z sepsą, czyli bardzo niebezpieczną chorobą, która może prowadzić do niewydolności wielonarządowej.

- Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 proc. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami – czytamy na oficjalnej stronie WOŚP.

Jak wesprzeć WOŚP 2023?

Można zrobić to na wiele sposobów: 

  • wpłacić datek bezpośrednio na konto WOŚP,
  • kupować oraz sprzedawać produkty na specjalnych aukcjach Allegro,
  • wysłać SMS na numer 75 565 o treści „SERCE”,
  • zamówić wyjątkową kartę Mbanku,
  • zrobić zakupy na SIEMASHOP.PL 
  • tradycyjnie, wrzucić swoją cegiełkę do puszki WOŚP.

 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie akcji.