Sekretna kochanka Putina wychodzi z Ukrycia

O potencjalnym romansie Władimira Putina i Aliny Kabajewej słyszy się już od dawna. Sekretna pierwsza dama Rosji od rozpoczęcia działań zbrojnych w Ukrainie pozostawała w ukryciu. Media spekulowały, że wraz z dziećmi ukrywa się w luksusowym domu w Szwajcarii. Ostatnia impreza udowodniła jednak, że Alina Kabajewa postanowiła wrócić do Rosji i przyłączyć się do silnej grupy propagandzistów Putina. 

Reklama

Alina Kabajewa pojawiła się na moskiewskim evencie „Alina Fesitval” na VTB Arena. Zdaniem wielu było to jedno z najbardziej patriotycznych, a jednocześnie propagandowych, wydarzeń w Rosji. Olimpijka wystąpiła na scenie w towarzystwie setki małych dzieci i wraz z chórem wyśpiewywała rosyjskie pieśni narodowe. Nie obyło się także bez nowej swastyki – symbolu litery „Z” – który błyszczał w każdym detalu imprezy. Dodatkowo gwiazda wydarzenia ozdobiła swoją stylizację wstążką św. Jerzego. 

Alina Kabajewa wygłosiła porywające przemówienie, w którym porównała ostatnie wydarzenia w Ukrainie do sowieckiego zwycięstwa nad nazistami podczas II wojny światowej, nawiązując w ten sposób do słynnego „Dnia Zwycięstwa” w Rosji.

- Widzicie, ten temat, ta historia, nie odchodzi w przeszłość. Pozostaje z nami. To święto jest ważne nie tylko dla samego narodu, ale także dla każdej rodziny, która ma własną historię wojenną. Nigdy nie wolno nam o niej zapomnieć. Musi przechodzić z pokolenia na pokolenie – powiedziała Alina Kabajewa podczas „Alina Festival”.

Prawdopodobnie festiwal zostanie zaprezentowany w rosyjskiej telewizji 8 maja 2022, czyli w przeddzień wielkiej parady na Placu Czerwonym, upamiętniającej „Dzień Zwycięstwa”.

 

Alina Kabajewa - luksusowa suknia i nowa twarz od chirurga

Pojawienie się Aliny Kabajewej na moskiewskim evencie było szokujące także z innego powodu. Jak podają zachodnie media, sekretna pierwsza dama Rosji założyła suknię Alessandry Rich, której wartość szacuje się na ponad 1440 dolarów. Dziennikarzom nie umknęła również złota obrączka na palcu olimpijki, która może być potencjalnym dowodem na jej małżeństwo z Władimirem Putinem.

Zdjęcia Aliny Kabajewej, które pojawiły się już podczas prób do festiwalu, wywołały spekulacje na temat jej wyglądu. Rosyjski Cosmopolitan zauważył, że coś wyraźnie zmieniło się w twarzy olimpijki.

- Legendarna olimpijka była wyraźnie ładniejsza – pisze redakcja rosyjskiego Cosmopolitan.

Czyżby sekretna pierwsza dama Rosji skorzystała z usług tego samego chirurga plastycznego co Władimir Putin?