78-letnia Lauren Hutton topless

Kariera Lauren Hutton rozpoczęła się już w latach 60. To właśnie wtedy po raz pierwszy wystąpiła w kampanii marki Dior - od tego czasu znamy ją jako enigmatyczną piękność z charakterystyczną przerwą między zębami.

Reklama

78-letnia Lauren Hutton nie boi się nagości. Właśnie zapozowała topless przed obiektywem Cass Bird do Harper’s Bazaar, po raz kolejny udowadniając, że wiek to tylko liczba. 

- Pozowanie jest jak gra na skrzypcach: musisz ćwiczyć każdego dnia. Teraz, kiedy patrzę w obiektyw, nauczyłam się wyobrażać sobie twarz mojego kochanka, twarze moich bogów, moich przyjaciół – kogo tylko potrzebuję – tłumaczyła Lauren Hutton na łamach Harper's Bazaar.

Nagie zdjęcia modelki wywołują sprzeczne uczucia: z jednej strony - pozornie- trudno nie nabawić się kompleksów, z drugiej – przeciwnie – trudno mówić o jakichkolwiek kompleksach, bo sesja emanuje niesamowitą odwagą jej bohaterki. 

Sekret dojrzałego piękna Lauren Hutton

Lauren Hutton ma 78 lat i wygląda wprost oszałamiająco. Kiedy jedna z dziennikarek zapytała ją o rytuały pielęgnacyjne, dzięki którym zachowała wieczną młodość, ta odpowiedziała:

- Nie poświęcam zbyt wiele czasu na pielęgnację skóry. Zwykle spieszy mi się, żeby iść spać, kochać się lub czytać - zdradziła gwiazda. 

Ta odpowiedź z pewnością zaskoczyła wiele kobiet. Lauren Hutton stara się, aby jej rutyna pielęgnacyjna była jak najprostsza. I – jak sami widzicie – stała się najlepszą reklamą dla swoich niewymagających rytuałów.

Nie oznacza to jednak, że Lauren Hutton nie ma swoich ulubieńców kosmetycznych. Na jakie marki stawia?

Lauren Hutton w magazynie Harper's Bazaar / Cass Bird Lauren Hutton w magazynie Harper's Bazaar / Cass Bird

 

Ulubione kosmetyki gwiazd: Lauren Hutton

Modelka przyznaje, że kwestia operacji plastycznych jest dla niej przerażająca.

- Istnieje bardzo cienka granica. Są ludzie, na których trudno mi dzisiaj patrzeć. Ich twarze nawet nie przypominają twarzy ludzi, których kiedyś znałam – przyznała Lauren Hutton w wywiadzie dla Harper’s Bazaar.

Lauren Hutton stroni więc od jakiejkolwiek ingerencji w to, jak wygląda, i stara się podtrzymywać swoją urodę za pomocą prostych, naturalnych kosmetyków.

Jej ulubieńcem jest aloes, który aplikuje na skórę twarzy i dekoltu, StriVectin S.T.A.R. - lekki olejek na noc z retinolem oraz olejek rycynowy podkreślający blask jej blond loków.

Lauren Hutton - Cass Bird/Harper's Bazaar Lauren Hutton - Cass Bird/Harper's Bazaar